Patricia Kazadi urządziła domówkę. Znani goście nieźle zaszaleli... Była zapchana umywalka i spalone włosy

Patricia Kazadi powróciła do show-biznesu w dość spektakularny sposób. I bynajmniej nie chodzi o jej umiejętności zaprezentowane w "Dance, Dance, Dance". Teraz mówi się o jej domówce, na którą zaprosiła kolegów z programu.

Patricia Kazadi na jakiś czas zniknęła z mediów. Co prawda gdzieniegdzie się pojawiała od czasu do czasu, zagrała nawet samą siebie w jednym z odcinków "19+", jednak dopiero teraz znowu jest o niej głośniej.

Zobacz wideo

Zobacz:  "Dance, Dance, Dance". Uczestnicy przerażeni trudną choreografią: Boję się. Nie obyło się też bez wpadki

Patricia Kazadi urządziła domówkę

Celebrytka jest jedną z gwiazd programu "Dance, Dance, Dance", emitowanego na TVP2. Polega on na tym, że uczestnicy w parach odtwarzają układy choreograficzne z popularnych teledysków. W sobotę 2. marca premierę miał pierwszy odcinek show. Kazadi zaprosiła więc do siebie ekipę z "DDD", żeby razem go obejrzeć. Na domówce pojawili się m.in. Klaudia Halejcio, Rafał Maślak, Adam Zdrójkowski i Marcelina Zawadzka, których również możemy oglądać w programie TVP2.

Domówka u Patrici KazadiDomówka u Patrici Kazadi Screen z Instagram.com/ rafalmaslak

I to właśnie dzięki relacjom Mistera Polski 2014 mogliśmy zobaczyć, co się tam działo. Akcja zaczyna się w łazience, gdzie goście próbowali ogarnąć bałagan. Okazało się, że ktoś nie zakręcił kurka i woda zalała podłogę. Wtedy ktoś krzyknął:

To jest nic! Siedzi Patricia i włosy jej się palą!

Na co reszta pytała z niedowierzaniem:

CO?! CO?!

Nie zdradzili niestety, jak do tego doszło. Jednak to zdarzenie nie wpłynęło na nastroje gości, którzy szybko wrócili do zabawy. Jak widać celebryci też potrafią się nieźle zabawić.

Całość możecie obejrzeć tutaj:

 

AW