Ewelina z "Warsaw Shore" chwali się nowym manicure, a w komentarzach burza. "Masakra, jakby były brudne". Rzeczywiście wygląda to nieestetycznie

Ewelina znana z programu "Warsaw Shore" nie przestaje nas zaskakiwać. Właśnie pokazała na Instagramie swój nowy manicure, a internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. To chyba nie miało tak wyglądać.

Gdy na antenę stacji MTV Polska zawitał program "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" chyba nikt nie spodziewał się, że wzbudzi on, a może przede wszystkim jego uczestnicy, tak dużo kontrowersji. Choć początkowo większość wyśmiewała zachowanie mieszkańców domu "WS", to dziś cieszą się oni ogromną popularnością między innymi w mediach społecznościowych.

Jedną z takich osób jest Ewelina Kubiak, która wzięła udział już w 1. edycji  programu. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 250 tysięcy użytkowników. Z pewnością osoby przyciąga tam dość prowokujący dla wielu wizerunek Eweliny. Odważne stylizacje, czy też spora ilość tatuaży to tylko początek. Niedawno bowiem celebrytka pochwaliła się w sieci swoim nowym manicure. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że internautom nie przypadł on do gustu. 

Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore" chwali się manicure, a internauci krytykują 

Już w opisie zdjęcia Ewelina zaznaczyła, że skróciła paznokcie i jest bardzo zadowolona z efektu finalnego. Jej obserwatorzy mieli jednak zupełnie inne zdanie. Przede wszystkim zaznaczyli, że wzór marmuru, który widnieje na kilku paznokciach, wykonany jest całkiem poprawnie, natomiast cała reszta wygląda tragicznie. 

Masakra. Poziom wykonania... dno.
Zgadzam się z większością dziewczyn, te "naturalne" mega słabe, wyglądają jakby były brudne.
Nieestetyczne to mało powiedziane. Boli od patrzenia - czytamy.
 

Na odpowiedź Eweliny nie musieliśmy jednak zbyt długo czekać. Co ciekawe, celebrytka przyznała, że sama poprosiła o taki właśnie wzór. 

Ale Julka pytała mnie, czy więcej domalować. Ja chciałam delikatnie tak, jak mam - wyznała.

No cóż, trzeba przyznać, że rzeczywiście nowe paznokcie Eweliny są dość nietypowe i nie dziwimy się, że nie podobają się wszystkim. 

Jednak skoro podobają się samej Ewelinie, to może inni nie powinni już podważać jej gustu. Co myślicie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.