Michał Szpak nie zaśpiewa na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Piosenkarz podał powód. Natalia Szroeder też zrezygnowała?

Michał Szpak nie weźmie udziału w koncercie zainicjowanym przez Dodę. W tym czasie wokalista będzie musiał być w Tajlandii, ponieważ już dawno podpisał kontrakt na występ.
Zobacz wideo

Michał Szpak jednak nie wystąpi 27 lutego w Łodzi (Atlas Arena) na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Koncert zapoczątkowany przez Dodę został oficjalnie potwierdzony, a organizatorzy ujawniają już listę gwiazd, które zupełnie za darmo wystąpią podczas wydarzenia. Wśród znanych nazwisk brakuje Michała Szpaka, choć początkowo deklarował, że go nie zabraknie.

ZOBACZ: "Artyści przeciw nienawiści". Poznaliśmy datę i ceny biletów. Pozytywne zaskoczenie!

"Artyści przeciw nienawiści" - kto wystąpi?

Na profilu na Instagramie "Artyści przeciw nienawiści" podawane są nazwiska wokalistów, którzy już oficjalnie zadeklarowali, że wezmą udział w koncercie. To m.in.: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sarsa, Cleo, Grzegorz Hyży, Marcin Wyrostek, Justyna Steczkowska, Nick Sinckler, Patricia Kazadi, Magda Bereda, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Kasia Moś, Gromee oraz Golec Uorkiestra.

Wśród artystów na pewno nie pojawi się Edyta Górniak, która nie przyjęła zaproszenia Dody. O tym, dlaczego nie dołączy do inicjatywy, przeczytacie TUTAJ.

 

Michał Szpak zrezygnował z koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

Niestety, choć Michał szybko poparł przedsięwzięcie i chciał zaśpiewać z innymi, to musiał zrezygnować z koncertu. Nie pasuje mu termin wydarzenia, ponieważ w tym czasie będzie w Tajlandii. Już w zeszłym roku podpisał kontrakt na występ w ramach akcji "Eska odwołuje zimę".

Prawdopodobnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zabraknie też Natalii Szroeder, Piosenkarka również wyjeżdża z Eską do Tajlandii.

Wielka szkoda!

JP