Michał Szpak nie zaśpiewa na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Piosenkarz podał powód. Natalia Szroeder też zrezygnowała?

Michał Szpak nie weźmie udziału w koncercie zainicjowanym przez Dodę. W tym czasie wokalista będzie musiał być w Tajlandii, ponieważ już dawno podpisał kontrakt na występ.
Zobacz wideo

Michał Szpak jednak nie wystąpi 27 lutego w Łodzi (Atlas Arena) na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Koncert zapoczątkowany przez Dodę został oficjalnie potwierdzony, a organizatorzy ujawniają już listę gwiazd, które zupełnie za darmo wystąpią podczas wydarzenia. Wśród znanych nazwisk brakuje Michała Szpaka, choć początkowo deklarował, że go nie zabraknie.

ZOBACZ: "Artyści przeciw nienawiści". Poznaliśmy datę i ceny biletów. Pozytywne zaskoczenie!

"Artyści przeciw nienawiści" - kto wystąpi?

Na profilu na Instagramie "Artyści przeciw nienawiści" podawane są nazwiska wokalistów, którzy już oficjalnie zadeklarowali, że wezmą udział w koncercie. To m.in.: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sarsa, Cleo, Grzegorz Hyży, Marcin Wyrostek, Justyna Steczkowska, Nick Sinckler, Patricia Kazadi, Magda Bereda, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Kasia Moś, Gromee oraz Golec Uorkiestra.

Wśród artystów na pewno nie pojawi się Edyta Górniak, która nie przyjęła zaproszenia Dody. O tym, dlaczego nie dołączy do inicjatywy, przeczytacie TUTAJ.

Michał Szpak zrezygnował z koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

Niestety, choć Michał szybko poparł przedsięwzięcie i chciał zaśpiewać z innymi, to musiał zrezygnować z koncertu. Nie pasuje mu termin wydarzenia, ponieważ w tym czasie będzie w Tajlandii. Już w zeszłym roku podpisał kontrakt na występ w ramach akcji "Eska odwołuje zimę".

Prawdopodobnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zabraknie też Natalii Szroeder, Piosenkarka również wyjeżdża z Eską do Tajlandii.

Wielka szkoda!

JP

Więcej o:
Komentarze (34)
Michał Szpak nie zaśpiewa na koncercie "Artyści przeciw nienawiści"
Zaloguj się
 • Gość: dqw

  Oceniono 55 razy 29

  Pewnie do czasu koncertu trochę osób się wycofa.A Doda, która kpi, wyzywa, bije i szantażuje organizująca koncert przeciw nienawiści to największa hipokryzja w polskim show biznesie.

 • Gość: kika

  Oceniono 20 razy 14

  A tak z ciekawości...
  Wie ktoś na co zostaną przeznaczone pieniądze z biletów-cegiełek?
  Jakoś nigdzie nie doczytałam.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 22 razy 10

  Mam sporo lat i pomimo wieku bardzo podoba mi się Pan Michał pod względem urody a także jako artysta ,jestem gotowa uwierzyć w to ,że ma plany koncertowe.Panie Michale pozdrawiam a trolle zazdrośnicy niech się wyżywają na politykach tam jest dobre pole do POPISU.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 13 razy 9

  Brawo Michał.. nie widze cie koło DODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za bardzo cie szanuje/

 • Gość: Kottułekooo

  Oceniono 15 razy 9

  Czyli zagraja tylko upadle gwiazdeczki...
  Lans! Lans! Lans....

 • Gość: Aga

  Oceniono 14 razy 6

  Przepraszam. A co tam robi Patricia Kazadi??

 • Gość: irma

  Oceniono 13 razy 5

  jakoś nie wiem czy specjalnie, czy przez przypadek na liście nie ma nazw trójmiejskich Artystów , zresztą celebrytów też tam nie widzę ...

 • Gość: Polak za Chlebem

  Oceniono 3 razy -1

  Co jest zmowa gwiazdeczek (prawie) he Polacy to jedna Rodzina ? Banał ale polacy oglądają durne programy i efekt jest Zostaję w Nl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX