Sylwestrowa noc należała do Michała Szpaka. Widzowie zachwyceni jego występem. "To, co zrobił na scenie było niesamowite"

Michał Szpak był jedną z gwiazd "Sylwestrowej Mocy Przebojów" telewizji Polsat. Artysta dał niepowtarzalne widowisko i zachwycił publiczność.

Telewizja Polsat zorganizowała sylwestrową zabawę na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły największe gwiazdy polskie estrady. Wśród nich znalazł się także Michał Szpak. Występ wokalisty już został okrzyknięty najlepszym minionej nocy. 

Zobacz wideo

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Michał Szpak dał niepowtarzalne widowisko 

Gdy tylko Michał Szpak pojawił się na chorzowskiej scenie, publiczność nie kryła radości. Artystę przywitały okrzyki zachwyconych fanów. Michał zaśpiewał tej nocy swój największy hit, czyli utwór "Color of your life". Miłą niespodzianką był także cover piosenki "I’m so excited". Kolorowy ptak polskiej estrady zapewnił licznie zgromadzonej na stadionie publiczności świetną zabawę. Tym samym spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony telewidzów. Widowisko Szpaka zbiera na tę chwilę najwięcej pochwał, a internauci są pod wrażeniem umiejętności wokalnych Michała. 

Piękne utwory, wokal nieziemski, kreacja artystyczna. Wszystkim zachwyca.
To, co zrobił na scenie było niesamowite!
Występ idealny dla mnie. Żaden artysta nie wywołuje tylu pięknych w sercu emocji. Kocham. Dla mnie nie ma skali.
Michał Szpak najlepszy polski wokalista. Pozostali wykonawcy tak bardzo odstawali jakością głosu, którym posługiwali się w czasie śpiewania, że nie ma co porównywać - czytamy na oficjalnym profilu telewizji Polsat na Facebooku.

Pojawiły się również i takie komentarze, w których skrytykowana została zbyt ekscentryczna stylizacja Szpaka. Ważniejszym wydaje się być jednak fakt, że doceniony został jego głos. 

 

Również uważacie, że Michał Szpak skradł tej nocy całe show? 

DH