Michał Szpak zaśpiewa z Lady Gagą?! Menedżer gwiazdy zachwycił się polskim artystą. "Jest pod wrażeniem jego charyzmy"

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Pojawiła się realna szansa na to, by Michał Szpak zaśpiewał w duecie z Lady Gagą.

Michał Szpak nazywany jest kolorowym ptakiem polskiej estrady. Jego kariera z dnia na dzień nabiera rozpędu, a sam artysta zachwyca już nie tylko rodzimą publiczność, ale także i tę zagraniczną. Szpak wystąpił niedawno w Chicago, gdzie jego koncert z widowni obserwował menedżer Lady Gagi! Co więcej, agent gwiazdy miał być oczarowany polskim artystą. 

Zobacz wideo

Michał Szpak zaśpiewa z Lady Gagą? 

Jak donosi "Fakt", menedżer Gagi miał tuż po koncercie Michała spotkać się z nim osobiście. 

Był pod wrażeniem Michała, jego charyzmy scenicznej i głosu. Po koncercie zamienili kilka słów i okazuje się, że być może dojdzie do spotkania sztabu Michała ze sztabem Gagi - informuje tabloid.

Jak czytamy, Michał Szpak jest ogromnym fanem muzyki Lady Gagi. Dlatego sam pomysł na duet z tak wielką artystką jest dla niego spełnieniem największych marzeń. 

Michał uwielbia Gagę i zawsze był jej fanem, na samą myśl o jakimkolwiek projekcie z nią jest niesamowicie podekscytowany - informuje "Fakt"

Przyznacie, że takiego duetu chyba nikt wcześniej się nie spodziewał. Teraz jednak pojawiła się realna szansa na to, by Michał Szpak stanął na jednej scenie z samą Lady Gagą. My już mocno trzymamy kciuki za tę współpracę. Wy również?

DH

Więcej o: