Małgorzata Rozenek po raz pierwszy komentuje plotki o ciąży. Planuje zrobić sobie przerwę od show-biznesu

Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie zabrała głos w sprawie swojej ciąży. W rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Onet rano" wyznała, że planuje przerwę od show-biznesu.
Zobacz wideo

Jakiś czas temu pojawiły się informacje o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami. Oboje milczeli na ten temat, a ich menedżer nie chciał tej sprawy komentować i zapowiedział, że jeśli Rozenek będzie chciała się do tego odnieść, zrobi to w odpowiednim czasie.

Małgorzata Rozenek odnosi się do plotek o ciąży

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Instagram.com/m_rozenek/

Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy - dodała.

Wszystko przez to, że w poprzednich ciążach sporo przytyła, więc zakłada, że i teraz byłoby podobnie:

W każdej ciąży tyłam 30 kg, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło - mówiła z nadzieją. 

Dodała też, że poprzedni rok nie był dla niej najlepszy, głównie ze względu na to, że nie spełniły się ich marzenia o rodzicielstwie. Ale nie traci nadziei, że wreszcie uda jej się zajść w ciążę.

Tamten [rok - przyp. red.] miał być najbardziej kluczowy. Dlatego jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo - wyznała.

Dlatego wszystkie plany zawodowe są uzależnione od jej spraw prywatnych. Nie ukrywa, że najważniejsze dla niej i Radosława Majdana jest to, żeby zostać rodzicami.

"Iron Majdan" ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. (...) Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję - powiedziała.

My mocno trzymamy kciuki za to, żeby marzenia Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana i się spełniły.

AW

Więcej o: