"Gogglebox". Nasza ulubiona para nie jest już razem! Fani zgodni: To już nie to samo, szkoda

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" rozstali się. Internauci są zawiedzeni.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to jeden z najbardziej lubianych duetów polskiego show-biznesu. Para zasłynęła udziałem w show "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym to uczestnicy komentują rozmaite programy telewizyjne. Mariusz i Jacek w trakcie nagrań nie skrywali swoich uczuć przed widzami i już po pierwszych odcinkach było wiadomo, iż panowie są parą. Teraz jednak okazuje się, że po latach spędzonych razem, Mariusz i Jacek postanowili się rozstać. 

Zobacz wideo

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła nie są już razem

Okazuje się bowiem, iż do rozstania doszło już kilka miesięcy temu. Kiedy Mariusz bawił się w jednym z warszawskich klubów, na pytanie, gdzie jest jego chłopak, udzielił wówczas stanowczej odpowiedzi, iż nie ma go, gdyż nie są już razem. Jeszcze więcej emocji wzbudził ostatni odcinek programu "Gogglebox", po którym w sieci aż zawrzało. Mariusz i Jacek w końcu dali do zrozumienia telewidzom, że postanowili się rozstać. Mimo to, relacje między nimi w dalszym ciągu są dobre. Fani pary byli jednak w ogromnym szoku. W komentarzach na Instagramie uczestników nie brakuje licznych słów niedowierzania. 

To już nie to samo, szkoda.
Mimo, że Was nie znam, to czuję jakby to było rozstanie moich dobrych kolegów.
Jestem w szoku, że się rozstajecie - piszą internauci.

Wielu zastanawia się teraz, czy Mariusz i Jacek po rozstaniu nadal pozostaną uczestnikami programu "Googlebox". Jak można było zaobserwować, panowie, mimo rozpadu związku, dogadują się ze sobą świetnie. Trudno więc wyobrazić sobie show bez komentarzy Mariusza i Jacka. 

 

Myślicie, że panowie dadzą sobie jeszcze drugą szansę?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.