Książę George ma "nieładny" nawyk. Taki sam jak jego tata i Diana. Na pewno Wam też nie jest obcy

Książę George uwielbia rozpakowywać bożonarodzeniowe prezenty, dlatego też nie czeka z ich otwarciem do świąt. Ten sam problem mieli księżna Diana i książę William.
Zobacz wideo

Dobre maniery to podstawa w rodzinie królewskiej. Nic dziwnego, że księżna Kate i książę William starają się przekazać swoim pociechom to, co najlepsze i nauczyć, jak powinni zachowywać się członkowie monarchii. Ale przecież nikt nie jest idealny, nawet "Royalsi". Okazuje się, że książę George również.

Książę George odziedziczył po tacie nieelegancką cechę charakteru

Okazuje się, że kiedy nadchodzą święta Bożego Narodzenia, książę George pokazuje swój charakterek. Zgodnie z tradycją, wszyscy członkowie rodziny królewskiej otwierają prezenty w Wigilię. Ten zwyczaj, czemu trudno się dziwić, jest ponoć uwielbiany przez najstarszego syna Kate i Williama. Jednak George do tego stopnia jest ciekawy, co czeka na niego pod choinką, że wyszukuje i otwiera prezenty nawet kilka dni wcześniej!

O nawyku 5-latka poinformował jego tata. Co ciekawe, William i Diana także mieli taki "problem". 30 lat temu księżna Diana wyznała, że zarówno ona, jak i jej syn otwierali prezenty jeszcze przed świętami, co nie do końca podobało się królowej Elżbiecie.

Wygląda na to, że wszystko zostaje w rodzinie!

Przyznajcie - Wam też się zdarzyło otworzyć prezent przed świętami? :)

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS