Rodzina królewska nie mogła przestać się śmiać! Rozśmieszyła ich niania

Książę Karol obchodził niedawno swoje 70 już urodziny. To właśnie z tej okazji do sieci trafił aż dwa portrety rodziny królewskiej. Wiemy, skąd na ich twarzach zawitał tak wielki uśmiech. Kto za tym stoi?

Ponad tydzień temu Pałac Kensington opublikował w sieci nowe zdjęcia rodziny królewskiej. Wszystko to z okazji 70 urodzin, które obchodził wówczas książę Karol. Co ciekawe, światło dzienne ujrzały aż dwie fotografie. Na jednej z nich możemy dostrzec prawdziwy wręcz wybuch śmiechu zarówno u starszych członków rodziny, jak i oczywiście u tych najmłodszych. Teraz wiadomo już, kto odpowiada za to, że na ich twarzach zagościł aż taki wyraz radości. 

Zobacz wideo

Dlaczego rodzina królewska śmieje się na oficjalnym zdjęciu? 

Jak donosi portal Us Weekly, za wybuchem śmiechu stoi Maria Borrallo, czyli niania dzieci z królewskiego dworu Windsorów. To właśnie ona stała u boku fotografa, Chrisa Jacksona, gdy ten próbował uchwycić na zdjęciu całą rodzinę. Maria miała wówczas za zadanie po prostu rozśmieszyć wszystkich członków i to z pewnością udało jej się perfekcyjnie. Niania wygłupiała się, robiła śmieszne miny i opowiadała żarty tylko po to, by zwrócić uwagę najmłodszych. 

 

Maria Borrallo - kim jest? 

Maria Borrallo została nianią na królewskim dworze w 2014 roku. Swoją opieką objęła 8-miesięcznego wówczas księcia George'a. Od tamtej pory stała się już nieodłączoną częścią całej rodziny. Maria nie tylko zajmuje się dziećmi, gdy te przebywają w pałacu, ale także i towarzyszy im w trakcie oficjalnych podróży po całym świecie.

Maria szczerze kocha dzieci - donoszą zagraniczne media.
 Bywa twarda i surowa, ale jest również dla nich bardzo kochana.

Niania jest również w sporej części odpowiedzialna za słynne już zdjęcia księcia George, wytykającego język za oknem Pałacu Buckingham w 2015 roku. To właśnie ona trzymała chłopca na rękach, gdy ten robił śmieszne miny w stronę fotoreporterów.

Widać, że relacje Marii z najmłodszymi członkami królewskiej rodu są rewelacyjne. A już wkrótce przed nią nowe wyzwanie, gdyż na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Taka niania to czysty skarb!

DH