William i Kate zabrali George'a na polowanie. Brytyjczycy są oburzeni. Komentuje także PETA. "Szkodzi to jego psychice"

Książę George towarzyszył tacie podczas polowania. Sytuację skomentowała PETA, według której 5-latek może mieć koszmary przez to, co zobaczył.

Książę George po raz pierwszy uczestniczył w królewskim polowaniu. Chłopiec towarzyszył księciu Williamowi, kiedy ten strzelał do kuropatw. Całe zdarzenie skomentowała PETA, która nie ukrywa, że zabieranie dziecka w takie miejsce może odbić się na jego psychice.

Książę George na pierwszym polowaniu

Wydarzenie było zorganizowane w szkockim zamku w Balmoral. Wraz z księciem Williamem wybrała się tam księżna Kate z Georgem, Charlotte i Louisem, a także królowa Elżbieta.

Choć 5-latek przyglądał się ojcu z oddali, to organizacja PETA nazwała polowanie "krwawym sportem" i jest oburzona, że mały chłopiec w ogóle musiał wziąć w nim udział. Również Brytyjczycy są zniesmaczeni tą tradycją. 

Dziecko zostało zmuszone przez rodziców do bycia świadkiem zabójstwa niewinnego zwierzęcia. To może znieczulić dziecko na cierpienie zwierząt i potencjalnie szkodzi to jego psychice - tłumaczy organizacja. 
Żeby mógł wyrosnąć na odpowiedzialnego i współczującego obywatela, rodzice powinni nauczyć go szacunku do wszystkich żywych istot - dodają.

Też popieracie stanowisko organizacji? My zdecydowanie.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (19)
Książę George może mieć koszmary. Wszystko przez polowanie
Zaloguj się
 • Gość: abc

  Oceniono 39 razy 17

  akurat tu popieram, owszem jem mięso, ale nie jestem za zabijaniem zwierząt dla zabawy i ku uciesze zgromadzonych. tym bardziej polowanie uważam za miejsce niebezpieczne dla dziecka.

 • doubletea

  Oceniono 12 razy 10

  Prawda jest taka, że nie wiemy, czy to dziecku zaszkodzi, ale nie możemy tego wykluczyć. Kiedy byłam mała, za komuny, jeździło się do gospodarstw czy ubojni po mięso. Nikt się do niedawna nad psychiką dziecka nie pochylał. Dzieci i ryby głosu nie miały, rodzice nie zastanawiali się nawet ułamka sekundy, czy powinni zabrać gdzieś dziecko czy nie. Otóż w tym gospodarstwie zobaczyłam coś, co mną tak wstrząsnęło, że do tej pory, a jestem osobą dorosłą i mam swoje dzieci, przejeżdżając w tamtej okolicy mam ten obraz przed oczami. Wiszące na podwórku cielę obdarte ze skóry. Nie umiem pojąć, jak kochający rodzic może dopuścić do sytuacji, w której istnieje choćby cień ryzyka, że dziecko to tak przeżyje.

 • placowy

  Oceniono 15 razy -1

  To nie jedzcie mięsa które jest tuczone w tuczarniach świń bo tam to się odbywa rzeźnia, nie jedzcie jajek bo kury które to robią są zamykane w ciasnych klatkach, Nie pozwólcie dzieciom grać na kompach i telefonach gdzie strzelanek jest od metra, CO I OD TEGO WSZYSTKIEGO WASZE DZIECI SĄ NORMALNE???? JAK TAK TO ODCZEPCIE SIĘ OD WILLAMA I JEGO ŻONY BO MAJĄ PRAWO DO ROZPORZĄDZANIA SWOIM ŻYCIEM, A NAPEWNO NIE POKAZYWALI MU JAK SIĘ ZABIJA BO SĄ ŚWIADOMYMI RODZICAMI !!!

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy -2

  Babka Krolowa prowadzi??!!!!To sie nadajae do PETA,moze rozjechac stando kuropatew!

 • judas1

  Oceniono 8 razy -2

  jeździł na niedźwiedziu?

 • y.woodoo

  Oceniono 13 razy -3

  Sladami ojca pojdzie na sluzbe do armii. W razie wojny z Sojuszem Wschodnim (RuSSkie, Bialorus, Polska) bedzie zgodnie z tradycja tronu angielskiego walczyl czyli zabijal wrogow. Musi od malego przyzwaczajac sie do tego obowiazku nastepcy tronu. Bardzo rozsadne podejscie rodziny krolewskiej.
  S.... polskie popierajace skrywanie sie za spodnkca mamusi nie kumaja tego. Ot debilszczaki blogslawione.

 • Gość: arystokrata

  Oceniono 5 razy -3

  Może ma nie chodzić na wyścigi konne nie tylko na polowania.

 • rikol

  Oceniono 4 razy -4

  Powinna go zabrać opieka społeczna. Gdyby dzieccko z biednej rodziny uczestniczyło w polowaniu, odebrano by je rodzinie.

 • Gość: jagna

  Oceniono 25 razy -5

  Wielkie mi mecyje. My zabijamy karpie a oni strzelają do ptaków.ot tyle w temacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX