Żenujące zachowanie męża Kaczorowskiej na ściance. Wszystko na pokaz?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela to świeżo upieczeni małżonkowie. Zakochani pojawili się ostatnio na salonach i nie szczędzili sobie czułości. Pytanie, po co akurat na oczach fotoreporterów? Patrząc na te zdjęcia, soczysty pocałunek wydaje się być nieco wymuszony.

W minioną środę odbyła się impreza z okazji 10-lecia pracy Arcadiusa Mauritza. Na wydarzeniu pojawiło się całkiem sporo znanych i lubianych. Nie zabrakło Agnieszki Kaczorowskiej, która pojawiła się tam u boku męża, Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na salonach

Para jest zaledwie miesiąc po ślubie, nic więc dziwnego, że emocje w nich buzują. Jednak ostatnie zachowanie Peli wydaje się być nieco żenujące. Mąż Agnieszki widząc, że fotoreporterzy robią im zdjęcia, rzucił się i pocałował ją. I to wymowne spojrzenie na końcu... upewniające się, "czy na pewno fotoreporterzy wszystko widzieli".

Maciej Pela na oczach fotoreporterów całuje Agnieszkę Kaczorowską - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Jaki jest cel tego nadmiernego publicznego okazywania uczuć? A może chodzi o szpilę dla jego byłej narzeczonej, Adrianny Piechówki?

Zobacz też: Kaczorowska odbiła chłopaka swojej znajomej. Jest komentarz porzuconej dziewczyny. "Byłyśmy koleżankami z parkietu"

MM