Od "Warsaw Shore" do bizneswoman. Elizka założyła własną markę odzieżową. Mamy się nią zachwycą

Eliza z "Warsaw Shore" założyła markę odzieżową. Sprzedaje ubrania swojego projektu, które są dedykowane mamom i ich córkom.

Eliza Trybała, którą wszyscy pewnie kojarzycie z "Warsaw Shore", nie przypomina już dawnej siebie. Po szalonej imprezowiczce nie ma ani śladu. Dziś to szczęśliwa żona i mama dwóch córek. To właśnie one zainspirowały ją do założenia własnej marki odzieżowej.

Marka odzieżowa Elizki z "Warsaw Shore"

Elizka projektuje ubrania, które są dedykowane mamom i ich córeczkom. Marka nazywa się "Elvikor", a na stronie znajdziemy komplety, które na razie są dostępne w kolorze czerwieni. 

Rodzina jest dla mnie najważniejsza - to właśnie moje ukochane Dziewczynki natchnęły mnie do stworzenia marki Elvikor, dzięki której mogę się dzielić z Wami pasją i radością z posiadania dzieci. Od początku wspiera mnie mój mąż Paweł, na którego miłość i siłę zawsze mogę liczyć - czytamy na stronie marki.

marka Elizy z 'Warsaw Shore'marka Elizy z 'Warsaw Shore' elvikor.pl

Eliza na Instagramie dodała obszerny wpis, z którego wynika, że klientki skarżą się na zbyt wysokie ceny.

W tym poście chciałabym wyjaśnić parę niejasności związanych z Elvikor. Ten post napisze raz, ponieważ nie mam zamiaru wyjaśniać niektórych oczywistych rzeczy pod każdym zdjęciem. Zacznijmy od tego, że pojawiają się komentarze, w których ceny, jakie dałam za komplety, nie wszystkim odpowiadają. Rozumiem to, że nie każdego stać na rzeczy w tej cenie, lecz weźcie to pod uwagę, że krawcowa nie pracuje za darmo, materiał jest wysokogatunkowy od polskiego producenta, wszywki są ze specjalnym atestem, by nie drapały dzieciaczków, opakowania, metki, oraz wiele innych kosztów, których nie widać gołym okiem, a o podatku nie wspomnę. Wszystko to niestety kosztuje. Ta cena jest bardzo adekwatna od stresu i zaangażowania, które w to włożyłam i nie tylko ja, szczególnie przy dwójce małych córeczek, w domu. Dziś jestem bardziej świadoma, dużo więcej umiem i całe ostatnie pół roku działałam i próbowałam robić wszystko, by się rozwinąć - czytamy.

Trybała zapowiedziała, że sklep niebawem zasilą kolejne produkty. Są tu jakieś mamy? Podobają Wam się projekty Elizki?

JT 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.