Klaudia Halejcio nawet na wakacjach czas spędza aktywnie. Postawiła na ekstremalny sport

Klaudia Halejcio wraz z partnerem wybrała się ostatnio do Pucka, gdzie odbywały się zawody Ford Fiesta Active Cup w kitesurfingu. Dokładną relację z wypoczynku zdała na swoim Instagramie.

Gwiazdy najwyraźniej także spragnione są wypoczynku. Klaudia Halejcio postanowiła na chwilę odpocząć od polskiego show-biznesu i wraz z ukochanym wybrała się nad polskie morze. 

Trzeba przyznać, że nawet na wakacjach czas spędzają aktywnie. Poranne pobudki, zwiedzanie i... kitesurfing.

Klaudia Halejcio na Ford Fiesta Active CupKlaudia Halejcio na Ford Fiesta Active Cup Mat. prasowe

Para wybrała się do Pucka, gdzie akurat odbywały się zawody Ford Fiesta Active Cup. Zdjęciami oraz relacją wideo z wyprawy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

KLAUDIA HALEJCIO NA FORD FIESTA ACTIVE CUP - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jak widać, zawody te przyciągnęły nie tylko wykwalifikowanych kitesurferów, ale także aspirujących amatorów. Halejcio, jako uczestnik VIP, miała szansę poznać kitesurfing od podstaw. 

A wy? W jaki sposób i gdzie najchętniej wypoczywacie?

Ford Fiesta Active Cup 2018

W dniach 12 - 15 sierpnia Zatoka Pucka ponownie stała się areną zmagań najlepszych kitesurferów. Rywalizowali oni w ramach finału Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w kitesurfingu napędzanych przez nowego Forda Fiestę Active. Najlepsi zawodnicy otrzymali cenne nagrody od sponsora tytularnego, czyli firmy Ford, oraz od firm Duotone i Ion (producentów najwyższej jakości sprzętu do kitesurfingu), GoPro oraz Pitbull (producenta odzieży sportowej i streetwearowej).

Zawody w kitesurfingu Ford Fiesta Active CupZawody w kitesurfingu Ford Fiesta Active Cup Materiały prasowe / Dominik Kalamus

Czas do kolejnych zawodów zwycięzcy będą odliczać na designerskich zegarkach z kolekcji Aztorin Sport, a sukcesy upamiętnią wyjątkowe statuetki stworzone przez firmę SznurWiór, produkującą stylowe, drewniane dekoracje w surferskim stylu. Energii do zmagań z wiatrem i za kierownicą nieustannie dodawał Red Bull, który zadbał też o dobry, muzyczny klimat na plaży. Zawody w Pucku zakończyły tegoroczny Puchar Polski w kitesurfingu napędzany przez Forda Fiestę Active. Kolejna edycja już za niecały rok!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.