Opener 2018. Tłum gwiazd na festiwalu muzycznym. Nie zabrakło Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Pojechali razem nad morze?

Opener 2018. Znany festiwal muzyczny w Gdyni już trwa. Jak co roku gwiazdy tłumnie pojechały na koncerty. Na miejscu bawią się już m.in: Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Agnieszka Woźniak-Starak czy Julia Wieniawa.

W tym roku festiwal Opener 2018 w Gdyni trwa od 4 lipca do 7 lipca. Organizatorzy poinformowali, że bilety wyprzedały się w rekordowej ilości. Na szczęście celebryci polskiego show-biznesu w porę zdążyli zaopatrzyć w wejściówkę.

Opener 2018. Jak bawią się gwiazdy i celebryci?

Kto bawi się na tegorocznym Openerze? W Gdyni jest już Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Iga Lis, Natalia Szroeder, Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki czy Renata Kaczoruk

OPENER 2018 - zobacz zdjęcia <<<<

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem na Openerze?

Choć dziennikarz i modelka wrzucają zdjęcia i filmiki znad morza nie wiadomo, czy wybrali się tam razem. Ostatnio mówiło się, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pojechali na wspólne wakacje a dowodem na to miały być ich profile na Instagramie. Czyżby i teraz bawili się w swoim towarzystwie?

Czekacie na relacje celebrytów z festiwalu? Jesteście ciekawi, jakie zaprezentują stylizacje?

MT

Celebryci jednego sezonu. Oni mieli swoje wielkie 5 minut w show-biznesie. Co się teraz z nimi dzieje?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.