Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pojechali razem na wakacje? Na ich Instagramach nie brakuje dowodów

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie? Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz i modelka wybrali się na wspólne wakacje. Najnowsze zdjęcia mają być tego dowodem.

Temat związku Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Kilka tygodni temu media poinformowały o rozstaniu pary. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne dowody tego, że ta dwójka postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki pojechali na wakacje?

Najnowszym potwierdzeniem tego, że Renata i Kuba znowu są razem są ich zdjęcia na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że para wyjechała razem na wakacje. Zarówno na Instagramie modelki, jak i dziennikarza, pojawiły się zdjęcia w Jastarni.

Jesteś w Jastarni... Jak Kuba. Przypadek? :) - zauważył jeden z komentujących.

Renata pochwaliła się zdjęciem z molo i łódki, z kolei Kuba pokazał imponujący apartament.

KACZORUK I WOJEWÓDZKI NA WAKACJACH - zobacz zdjęcia >>>>>

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie?

Potwierdzeń tego, że ta dwójka dała sobie jeszcze jedną szansę jest znacznie więcej. Niedawno Renata opublikowała na Instastories wideo, na którym dostrzegliśmy kanapę z mieszkania Kuby. Jeszcze wcześniej Kaczoruk i Wojewódzki zostali przyłapani na randce w jednej z warszawskich restauracji.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk - rozstanie

Modelka i dziennikarz rozstali się podobno na początku roku. Media spekulowały, że powodem była kariera Renaty. Po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" na Polsacie podawano, że Kaczoruk chce wykorzystać zainteresowanie wokół swojej osoby zupełnie solo i planuje odciąć się od kontrowersyjnego wizerunku chłopaka.

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w programie. Tym bardziej, że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku - wyznała "Fleszowi" znajoma modelki.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.