Konflikt Wojewódzki - Rozenek trwa od lat. Teraz "Perfekcyjna" komentuje rozpad jego związku

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Jej słowa są zaskakujące.

Tydzień temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Do tej pory nikt z osób publicznych nie komentował rozpadu tego związku. Również sami zainteresowani nadal milczą na ten temat. Do sprawy odniosła się za to Małgorzata Rozenek-Majdan, która pozostaje w konflikcie z modelką i dziennikarzem.

A to akurat szkoda. Nie lubię się wypowiadać na temat innych osób, ale uważam, że zawsze jest przykro, jak ludzie się rozstają. Zawsze jest fajnie, jak ludziom się układa. I to niezależnie od tego - czy kogoś lubisz, czy nie - wyznała w rozmowie z Party.

Trzeba przyznać, że jej wyznanie jest zaskakujące. Po medialnej przepychance słownej między Rozenek-Majdan, a Wojewódzkim, można było spodziewać się kąśliwej odpowiedzi, a jednak "Perfekcyjna" wybrnęła.

Konflikt Rozenek-Majdan vs. Wojewódzki

Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk"Tańcu z Gwiazdami". Tyle wystarczyło, żeby w mediach pojawił się nowy konflikt. Więcej o tym sporze przeczytacie TUTAJ.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: