Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak się nie rozstali? Najnowsze zdjęcia mają być tego dowodem

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk zostali przyłapani na wspólnej kolacji. Czujni fotoreporterzy zrobili im zdjęcia w restauracji i luksusowym aucie samozwańczego króla TVNu.

Nie tak dawno mediami wstrząsnęła wiadomość, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk po latach spędzonych razem definitywnie się rozstali. Modelka miała odejść od showmana jeszcze na początku roku. Powodem miał być udział Renaty Kaczoruk w 'Tańcu z Gwiazdami', czego to jej ówczesny partner miał nie pochwalać.

Rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk 

Renata Kaczoruk wyprowadziła się z apartamentu Wojewódzkiego na Powiślu zaraz po Wielkanocy i od tej pory miała skupić się na swojej własnej karierze. Wyjechała wtedy za granicę. Mówiono też, że modelka w końcu zrozumiała, że nie potrzebuje Wojewódzkiego w swoim życiu i da sobie zawodowo radę bez niego.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk przyłapani na randce 

Tym bardziej dziwią doniesienia tygodnika 'Twoje Imperium'. Parę bowiem zauważono razem na romantycznej randce. Renata Kaczoruk była ubrana w czerwoną sukienkę z odkrytym ramieniem.

Kuba Wojewódzki i Renata KaczorukKuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk TWOJE IMPERIUM (23/1193)

Co więcej, kolacja byłych kochanków nie wyglądała na zwykłe przyjacielskie spotkanie. Jak donosi dalej "Twoje Imperium", Kuba Wojewódzki po wspólnym posiłku zabrał swoim luksusowym autem Renatę do swojego niemniej luksusowego apartamentu na Powiślu. 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wspólnej wycieczce 

Smaczku całej sprawie dodaje też fakt, że następnego dnia ponoć widziano ich razem na rowerowej wycieczce po Warszawie. Pytaniem zatem jest, czy na pewno się rozstali, czy też uznali po jakimś czasie, że jednak nie mogą bez siebie żyć. Jedno jest pewno - jeszcze będzie o nich głośno.

Kaczoruk i Wojewódzki

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli parą od 2013 roku. Na samym początku ukrywali to, że są razem. Jednak wspólne wyjścia na imprezy szybko spowodowały, że media się nimi zainteresowały. Para długo podsycała plotki na swój temat - czasem sugerowali, że biorą ślub czy też, że spodziewają się dziecka.

JAB

Więcej o: