Julia Wieniawa kupiła mieszkanie. Na Instagramie pokazała, jak je urządza

Julia Wieniawa pochwaliła się, jak wygląda jej nowe gniazdko.

Julia Winiawa ma 19 lat i kupiła własne mieszkanie. Pokazała, jak je sobie urządza.

Julia Wieniawa pokazała, jak urządza mieszkanie

Julia Wieniawa nie ma na co narzekać. Jej kariera rozwija się w ekspresowym tempie. Aktorka zaczęła od roli w popularnym serialu ''Rodzinka.pl'', a ostatnio mogliśmy ją oglądać na dużym ekranie. Zagrała w filmie ''Kobiety Mafii'' Patryka Vegi.

Nic dziwnego, że młoda aktorka mogła już sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania. Pochwaliła się właśnie tym, jak wyglądają jej własne cztery kąty. Wrzuciła na swoje Instastory krótkie nagranie z wnętrza. 

Jak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa ma widoczną słabość do pudrowego różu - sporo elementów wystroju jest właśnie w tym kolorze. Najbardziej zwraca uwagę różowa lodówka stojąca w przestrzennej kuchni. Oprócz tego aktorka ma też dużą garderobę - półki na razie są jeszcze puste. Za to toaletka pod oknem jest już w pełni urządzona i zastawiona kosmetykami.

JULIA WIENIAWA - MIESZKANIE - zobacz zdjęcia >>>>>>>

Wieniawa powiesiła też w garderobie różowe zasłony i postawiła obok pasujący do nich fotel. Dziewczyna Antka Królikowskiego stawia też na biel - większość mieszkania jest pomalowana właśnie na ten kolor, który świetnie kontrastuje z nielicznymi kolorowymi sprzętami.

Widać, że jeszcze zostało sporo pracy przy rozpakowywaniu, ale wystrój zapowiada się obiecująco. Sama Julka napisała, że 'to 'najfajniejsze mieszkanko w mieście''.

A Wam jak się podoba?

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.