Miał być ślub, jest rozstanie? Katie Holmes i Jamie Foxx już nie są razem. Podobno doszło do zdrady

Media zza oceanu aż huczą o rozstaniu Katie Holmes i Jamiego Foxxa. Byli parą przez pięć lat i planowali nawet ślub. Co doprowadziło do rozstania?

Plotki o romansie Katie Holmes z Jamie Foxxem pojawiły się już w 2013 roku. Jednak zakochani postanowili się ukrywać. Związek potwierdzili, gdy pojawili się razem na imprezie Pre-Grammy w Nowym Jorku na początku bieżącego roku. Tymczasem zagraniczne media właśnie podały informacje, że aktorska para nie jest już razem.

Katie Holmes i Jamie Foxx zerwali ze sobą

Jak podaje mirror.co.uk, zakochani planowali nawet ślub i miesiąc miodowy, jednak Katie poznała prawdę o partnerze i wtedy wszystko się posypało. Aktorka dowiedziała się, że Foxx zdradzał ją przez lata z inną kobietą.

Katie nie potrafiła zaufać partnerowi na nowo. To był dla niej ogromny problem. - czytamy na portalu.

Jakby tego było mało, dla Katie było upokarzające, kiedy Jamie nalegał, aby ich związek pozostał tajemnicą. Nie chciał pokazywać się z aktorką publicznie nawet wtedy, kiedy cały świat wiedział już o ich romansie.

Katie miała nadzieję, że ich pierwsze wspólne wyjście zapoczątkuje kolejne. Jamie wolał jednak ukrywać ten związek. Niezależnie od tego, że był widywany z innymi kobietami. W tej kwestii byli niezgodni.

Jak podaje źródło, rozstanie tej dwójki przebiegło w spokojnej atmosferze. Ponoć nie doszło między nimi do kłótni.

Katie zadzwoniła do Jamiego, by powiedzieć mu, że nie może tkwić w takiej relacji. Aktor nie ukrywał, że jest mu przykro. Choć dla Holmes zakończenie tej relacji było bolesne, czuła, że nie ma innego wyjścia.

Katie Holmes i związki

Aktorka 5 lat temu rozwiodła się z Tomem Cruisem. Po rozstaniu Holmes podpisała klauzulę, gdzie zobowiązała się, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku właśnie 5 lat. Katie i Jamie mistrzowsko ukrywali informacje na swój temat i tylko raz zostali przyłapani przez paparazzich.

KS