Wystarczył jeden kontrowersyjny występ w TV, a mówiła o niej cała Polska. Teraz wzięła sekretny ślub

5 lat temu cała Polska mówiła o kontrowersyjnym występie Patty w ''Dzień Dobry TVN''. Teraz okazuje się, że tajemnicy wyszła za mąż.

Patty, czyli piosenkarka Patrycja Dłutkiewicz, wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem. Nikomu nic wcześniej nie powiedzieli.

Patty wyszła za mąż

Patrycja Dłutkiewicz 16 czerwca 2018 r. wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Michała Workowskiego. Para trzymała wszystko w tajemnicy aż do ostatniej chwili. O ślubie dowiedzieliśmy się dopiero tydzień później.

Młodzi pobrali się w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Łodzi. Na weselu były obecne tylko najbliższe im osoby - rodzina i przyjaciele. Patty o swoim ślubie powiedziała:

''Dzień ślubu był jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu, spędzonym w towarzystwie najważniejszych i najbliższych dla nas osób.''

Panna młoda nad swoją suknią ślubną pracowała razem z projektantką blisko rok. Chciała, żeby była wyjątkowa - informuje menegerka Patty, Angelika Konkol. Panna młoda założyła długi welon, zaś suknia miała koronkowy gorset i rozkloszowaną spódnicę z tiulu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Następnego dnia nowożeńcy wyruszyli w podroż poślubną.

Patty - kim jest?

Patrycja Dłutkiewicz zasłynęła 5 lat temu dzięki kontrowersyjnemu występowi w ''Dzień Dobry TVN''. To wtedy popularna stała się też niejaka Andżelika Fajcht, która robiła najdziwniejsze miny w trakcie gry na gitarze, którą trzymała odwrotnie niż powinna. Dziewczyny wystąpiły też bardzo roznegliżowane. Patty wypuściła wówczas hit ''Nie ma nas (zabiłeś tę miłość)'', który do tej pory obejrzano 38 mln razy na YouTubie.

JAB