Polska-Kolumbia: już kiedyś strzelili nam taką bramkę, że do dziś wstyd. To była MEGA wpadka

Mecz Polska-Kolumbia na Mundialu 2018 wzbudza wiele emocji. To nie pierwsze nasze spotkanie z tą reprezentacją - w 2008 roku skończyło się dla Polski fatalnie.

Mundial 2018. Mecz Polska-Kolumbia jest dla obu drużyn kluczowy - ani Polska, ani Kolumbia nie mają na razie żadnych punktów w tabeli. Kto dziś przegra, żegna się z mistrzostwami. W 2008 roku mecz Polski z Kolumbią skończył się dla nas przegraną.

Mecz Polska-Kolumbia - przypominamy wpadkę

W 2008 roku Polska zagrała z Kolumbią, gdzie przegraliśmy z nimi 2:1 - zupełnie jak z Senegalem na naszym pierwszym meczu w grupie H. I znowu powtórzył się przykry scenariusz, kiedy obie bramki padły w najmniej spodziewanych momentach.

Wtedy straciliśmy pierwszego gola, bo obrońca spóźnił się do piłki, która wtoczyłą się do brami obok słupka. Za to druga bramka strzelona przez Kolumbię była wręcz kuriozalna.

W 62. minucie meczu Polska-Kolumbia bramkarz Tomasz Kuszczak przepuścił piłkę wybitą przez nikogo innego jak... kolumbijskiego bramkarza. Z przeciwległego końca boiska oczywiście. Zobaczcie:

 

Mundial 2018: Polska- Kolumbia

Miejmy tylko nadzieję, że w dzisiejszym meczu Polska-Kolumbia taki wynik się nie powtórzy, a jeśli już to na naszą korzyść. Przypominamy, 24 czerwca o godzinie 20.00 zacznie się spotkanie reprezentacji Polski z Kolumbią.

To spotkanie można nazwać ''meczem o wszystko'' - jeśli go przegramy, na pewno odpadniemy z Mundialu 2018. Zarówno Kolumbia, jak i Polska nie zdobyły jeszcze żadnych punktów w turnieju, więc atmosfera będzie bardzo napięta. Trzymamy kciuki za naszych!

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

JAB

Więcej o: