Blake Lively usunęła wszystkie zdjęcia na Instagramie i przestała obserwować Ryana Reynoldsa. Jego komentarz? Mistrzowski!

Blake Lively zaskoczyła fanów, kasując wszystkie swoje zdjęcia na Instagramie i przestając obserwować męża. Wiemy, dlaczego to zrobiła. Będzie zaskoczeni! Jest też komentarz Ryana Reynoldsa. Typowy dla niego.

Blake Lively i jej mąż, Ryan Reynolds, znani już są ze swojego dużego poczucia humoru i dystansu do siebie. Już nieraz robili sobie nawzajem żarty za pośrednictwem mediów społecznościowych. O najsłynniejszym z nich możecie przeczytać TUTAJ. Tym razem aktorka zaskoczyła fanów, kasując wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama. Co ważniejsze, przestała też obserwować swojego męża. Internauci byli w szoku!

Zabolało! To coś naprawdę strasznego zreflektować się, że właśnie wykopano cię z własnego domu. Okropne! Czym ja sobie na to zasłużyłem? - tak na wesoło skomentował całą sytuację w swoim niedawnym wywiadzie Ryan Reynolds.

 

Co więcej, Blake Lively zaczęła obserwować konta 36 dziewczyn o takim samym imieniu, Emily Nelson bądź też mających w swoich opisach to właśnie imię i nazwisko. Teraz wyszło na jaw, dlaczego to zrobiła. I powód jest dość zaskakujący! Trwają właśnie przygotowania do nowego filmu Blake Lively pt. "A simple favor", w którym aktorka wciela się w postać właśnie Emily Nelson. Cała akcja została zorganizowana w celu promocji produkcji.

Powoli już jednak wszystko wraca do stanu poprzedniego. Blake Lively ponownie udostępniła wszystkie swoje zdjęcia. Z powrotem też obserwuje swojego męża i Emily Nelson. Nikogo więcej.

Co myślicie o takiej formie promocji filmu, sprawdzi się?

embed

AG