Była żona Durczoka wytknęła błąd Julii Oleś-Miłej. Jej komentarz to niezła szpila

Marianna Dufek wytknęła pomyłkę w tekście Julli Oleś-Miłej, obecnej partnerki Kamila Durczoka. Nie szczędziła zgryźliwego komentarza.

Kamil Durczok po głośnej aferze o mobbing i molestowanie, a następnie rozwodzie z Marianną Dufek, układa swoje życie na nowo. Osiedlił się na Śląsku, gdzie założył regionalny portal Silesion.pl. W pracy poznał nową miłość, Julię Oleś-Miłą

Obecna partnerka Durczoka napisała ostatnio tekst o jubileuszu Uniwersytetu Śląskiego. Najwyraźniej dotarł on do jego byłej żony, gdyż ta wytknęła dziennikarce błąd na jej oficjalnym profilu na Facebooku. 

- Niestety autorka nie dopełniła staranności przy dokumentacji tego tekstu, podaje informacje nieprawdziwe - napisała pod linkiem.

Autorka, Julia Oleś-Miła , wspomniała w tekście o znanych absolwentach, gdzie umieściła... Kamila Durczoka. Dziennikarza Tomasz Szymborski dodał, że "Durczok nie skończył Uniwersytetu Śląskiego nawet korespondencyjnie". 

Dziennikarka szybko zmieniła słowo "absolwenci" na "studenci", co nie umknęło uwadze Dufek.

- Redakcja poprawiła tekst! Już jest zgodnie z prawdą. To wyższość sieci - łatwiej zaciera się błędy - napisała w komentarzu Dufek. 

Komentarz Marianny Dufek na FacebookuKomentarz Marianny Dufek na Facebooku Facebook / Marianna Dufek

Myślicie, że teraz Oleś-Miła będzie rzetelniej podchodziła do swojej pracy?

MM

Więcej o: