Andrzej Deskur po raz czwarty został ojcem! Znamy płeć dziecka. "Ogromnie się cieszę"

Andrzej Deskur został ojcem! To już czwarte dziecko aktora.

Andrzej Deskur po raz czwarty został ojcem. Jednak po raz pierwszy doczekał się syna. Matką dziecka jest Tomiła Łojewska, z którą aktor doczekał się już dwuletniej córki, Hani. 

- Tomasz Józef Stefan Deskur to duży i piękny chłopak. Żona i synek czują się świetnie. A ja ogromnie się cieszę. Nie mogłem być przy samym porodzie choć bardzo chciałem, ale taki los aktora - wyznał.

 

Tomiła Łojewska

Tomiła Łojewska skończyła studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest doktorantką w Instytucie Chemii Polskiej Akademii Nauk. Łojewska jest młodsza od Deskura o 18 lat. Para jest ze sobą związana od 8 lat, a zna się jeszcze dłużej. Jednak na ślub zdecydowali się dopiero w ubiegłym roku. 

Dzieci Andrzeja Deskura

Aktor ma dwie córki z Beatą Nowak - Helenę (21 l.) i Antoninę (16 l.). Małżeństwo Deskura nie przetrwało jednak przeprowadzki z Krakowa do Warszawy. Ze względu na dobro córek pozostają jednak w dobrych relacjach. 

Z Łojewską doczekał się również dwójki dzieci - Hani (2 l.) i Tomasza.

Filmografia Deskura

Andrzej Deskur wystąpił w następujących produkcjach: "Klan", "Na dobre i na złe", "Zostać miss", "Samo życie", "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Pierwsza miłość", "Magda M", "Na Wspólnej", "Majka", "Lekarze", "Druga szansa", " Korona królów" i wiele innych.

MT