Były mąż chce odzyskać Khloe, ale mamy nadzieję, że TEN GEST jej nie przekona. Już zapomniał, co jej zrobił?

Lamar Odom próbuje wykorzystać kryzys w związku Khloe Kardashian, żeby do niej wrócić. Podjął w tym celu już pierwsze kroki.

W życiu Khloe Kardashian ostatnio dużo się dzieje: najpierw zdrada przez partnera, potem narodziny pierwszego dziecka, a to nie koniec emocji. Okazuje się, że zawirowania w związku celebrytki próbuje wykorzystać jej były mąż, Lamar Odom, który wciąż nie potrafi pogodzić się z rozstaniem. Żeby wkupić się w łaski byłej żony, sportowiec wysłał jej córce stos prezentów: ubranka i rozmaite dziecięce akcesoria.  

Lamar wie, że Khloe przechodzi przez piekło i chciałby być przy niej, tak samo jak ona była przy nim w trudnych chwilach. Darzy Khloe miłością, szacunkiem i uwielbieniem. Jest szczęśliwy, że doczekała się pierwszego dziecka, choć wolałby, żeby True była jego - twierdzi informator "In Touch". 

Starania Lamara mogą jednak pójść na marne, bo według ostatnich doniesień Khloe już wybaczyła niewiernemu Tristanowi Thompsonowi

Uważa, że trzeba zostawić to za sobą i iść dalej - donosiło źródło portalu People.com.

Khloe Kardashian i Lamar Odom


Khloe i Lamar Odom mają za sobą burzliwy związek. Para była małżeństwem od 2009 do 2016 roku. Liczne kryzysy, w tym głównie zdrady koszykarza, spowodowały, że w 2013 roku ogłosili separację, a w grudniu tego samego roku Khloe wniosła pozew o rozwód. 

WJ

Więcej o: