Boniek nieraz śmiał się ze stylizacji Krychowiaka. Piłkarz teraz odpowiada i wbija mu niezłą szpilę

Zbigniew Boniek czasem robi sobie małe żarty ze stylu Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz w najnowszym wywiadzie postanowił więc wbić mu małą szpilę.

Grzegorz Krychowiak udzielił ostatnio wywiadu, w którym poruszono temat jego zamiłowania do mody. Piłkarz opowiedział, że czasem koledzy z boiska żartują z jego pomysłów na stylizacje, a w szczególności robi to Wojciech Szczęsny.

I głównie z zazdrości - powiedział żartobliwie w "Sportowych Faktach".
 

Niekiedy też żarty robi sobie z niego prezes PZPN. Zaczęło się od tego, kiedy Boniek skomentował jego słynną już stylówkę z Rzymu. 

Mam do Grzegorza Krychowiaka jedno pytanie. Męskich nie było? - napisał wtedy na Twitterze. 

Od czasu do czasu Boniek podsyła Krychowiakowi też pomysły na stroje. Dziennikarz zapytał teraz piłkarza, czy prezes zna się na modzie. 

Wydaje mi się, że Zbigniew Boniek nie zna się na modzie. Chociaż rzadko go widzę. Nie korzystam z jego sugestii dotyczących nowych ubrań, ale niedługo to ja będę mu doradzał. Mam już kilka strojów na oku - powiedział. 

Prezes PZPN Zbigniew BoniekPrezes PZPN Zbigniew Boniek MARCIN STĘPIEŃ

Wszystko oczywiście utrzymane jest w humorystycznym tonie. Wiadomo, że panowie bardzo się lubią, a wymiana takich zdań jest tylko dowodem sympatii. 

 

JT