G±siewska była jedn± z faworytek "TzG". Widzowie s± w szoku. "Już nie ogl±dam!". Ale najsłodszy jest komentarz Zdrójkowskiego

To było zaskoczenie! W 3. odc. "TzG" odpadła jedna z faworytek Wiktoria G±siewska. Adam Zdrójkowski i fani aktorki nie mog± pogodzić się z werdyktem.

Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami" zatańczyli salsę. Mimo że udało się im zyskać przychylność jury, to zabrakło głosów od widzów i para odpadła. Aktorka nie ukrywała łez, była bardzo zaskoczona tym, że musi pożegnać się z programem. Podobnie jak fani i obecny w studio jej chłopak, Adam Zdrójkowski, który nie chce pogodzić się z werdyktem. W Internecie aż huczy od komentarzy.

Szczerze mówiąc, zupełnie się tego nie spodziewałam. Ja dawałam z siebie 100%. Marzyłam o tym, żeby zatańczyć rumbę, nie było mi pisane - mówiła Wiktoria Gąsiewska zaraz po ogłoszeniu werdyktu.

Jej partner również nie ukrywał emocji, wyglądał na załamanego.

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Przykro mi jest. Wkładali w to tyle serca. Jest żal. Zabiorę ją do domu, chciałem, żeby sobie jeszcze trochę potańczyła, ale trudno - mówił Zdrójkowski.

Po powrocie do domu aktor postanowił raz jeszcze zaznaczyć, że nie wierzy w to, co się stało. Na swoim profilu na Instagramie opublikował sentymentalne zdjęcie z ukochaną i dodał wymowny opis.

Ciężko uwierzyć w to, że już więcej nie zobaczymy mojego misia w "TzG". Absolutnie nie zgadzam się z werdyktem i jestem nim bardzo zaskoczony, myślę, że Wy również. Dziękuje w imieniu Wici i swoim za wszystkie wasze oddane głosy. I tak była NAJLEPSZA i koniec - podsumował Adam Zdrójkowski.
 

Pod postem aktora setki internautów dało wyraz swojemu niezadowoleniu. Fani Gąsiewskiej okazali parze wsparcie, niektórzy deklarują nawet bojkot tanecznego show Polsatu.

Wiktoria nie powinna odpaść! Nie będę już tego oglądać...
Ja również w to nie wierzę. Straszny werdykt, Wiktoria była najlepsza!
Już nie oglądam "TzG". Ona była jedną z niewielu, która od początku reprezentowała wysoki poziom.
To niesprawiedliwe...

Pod ostatnim zdjęciem, jakie Wiktoria G±siewska opublikowała na swoim Instagramie  pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

 
Byłaś moją faworytką, jak dla mnie jesteś wygrana, przepięknie tańczyłaś za każdym razem! Wszystko przed Tobą Wiktoria!
Rozpłakałam się, jak wyczytali Twoje imię...

Kibicowaliście Wiktorii Gąsiewskiej? 

PC

"Taniec z Gwiazdami" połączył nie tylko Cichopek i Hakiela. Pamiętacie Majdana i... Najbardziej pamiętne romanse programu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.