Joanna Opozda rozstała się z Kamilem Kuroczko i... już ma nowego chłopaka. To aktor z "Na Wspólnej"!

Kryzys w związku Opozdy i Kuroczko trwał kilka miesięcy. "Nie było sensu się męczyć" - podsumowała aktorka. Jak się okazuje, Opozda znalazła pocieszenie w ramionach nowego chłopaka, Michała Mikołajczaka.

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko byli razem od ponad rok. Poznali się w "Tańcu z gwiazdami", gdzie udało im się zająć 8. miejsce. Wyglądało na to, że stanowią naprawdę udaną parę. Niestety, od miesięcy w ich związku panował kryzys i, jak donosi Pudelek.pl, w końcu doszło do rozstania.

Joasia ciągle krąży między planem we Wrocławiu a Warszawą, Kamil ze względu na pracę też jest w rozjazdach. Nie pielęgnowali uczucia i w końcu postanowili przestać się oszukiwać. Ten kryzys trwał kilka miesięcy, nie było sensu się męczyć -  zdradził informator "Pudelka"

"Pudelek" informuje, że aktorka nie cierpiała długo z powodu rozstania. Szybko znalazła sobie nowego chłopaka. Tym razem to jej kolega po fachu.

Joanna pocieszenie znalazła w ramionach Michała, ostatnio są nierozłączni - dodaje informator "Pudelka".

Chodzi o Michała Mikołajczaka, aktora znanego z roli Darka w serialu TVN "Na Wspólnej". Mamy nadzieję, że tym razem aktorce uda się stworzyć udany związek!

A wy jak myślicie, pasują do siebie?

PC