Kaczorowska ledwo rozstała się z partnerem i już ma nowego. Patrzymy na jego Instagram i... INTERESUJĄCE

Miłosne życie Agnieszki Kaczorowskiej pełne jest zawirowań. Tancerka niedawno rozstała się z Maciejem Zadykowiczem, a już ma nowego partnera.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu rozstała się z Maciejem Zadykowiczem - muzykiem, którego poznała przy pracy nad musicalem "Karol". Niedawno sama potwierdziła te informacje. 

Ja wiedziałam, że to przyjdzie w mediach, ponieważ jestem osobą publiczną, więc takie rzeczy ciężko ukryć. Wiedziałam, że ten moment nadejdzie, mimo że wszystko się działo przed świętami Bożego Narodzenia, to prędzej czy później wiedziałam, że to wypłynie - wyznała w rozmowie z Jastrzabpost.pl. 

Jak się okazuje, Kaczorowska ma już nowego partnera. O nowym związku poinformował magazyn "Flesz" i zamieścił wymowne zdjęcia, które sugerują, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Kim jest nowy chłopak tancerki? To Maciej Pela, instruktor i tancerz w szkole Danceworld (to szkoła należąca do Kaczorowskiej). Wybranek aktorki od 11 lat trenuje hip-hop i freestyle. Mogliśmy go oglądać w 3. edycji "You Can Dance". 

Znali się od kilku lat, ale na randki zaczęli chodzić dopiero miesiąc temu. Bardzo szybko stali się nierozłączni - zdradza magazynowi znajomy Kaczorowskiej. 

Zajrzeliśmy na Instagram Peli, gdzie uwagę przyciąga zdjęcie w towarzystwie aktorki ze znaczącym podpisem. 

<3 @agakaczor - napisał. 
 

Zdjęcie skomentowała sama Kaczorowska. 

Screen Maciej Pela InstagramScreen Maciej Pela Instagram Instagram.com/maciek.pela

Pod innymi, starszymi zdjęciami również możemy znaleźć wymowne komentarze tancerki. 

Screen Maciej Pela InstagramScreen Maciej Pela Instagram Instagram.com/maciek.pela

Screen Maciej Pela InstagramScreen Maciej Pela Instagram Instagram.com/maciek.pela


Pikanterii dodają informacje Pudelka. Portal donosi, że relacje Kaczorowskiej i Peli zawiązały się jeszcze podczas jej związku z Zadykowiczem. 

Obaj panowie pracowali w jej szkole tańca i dobrze się znali - zdradza informator. 

"Twoje Imperium" informuje również, że Maciej pod koniec grudnia zostawił swą narzeczoną, z którą związany był przez 5 lat. Co więcej, źródło gazety dodało, że była narzeczona tancerza i Kaczorowska znają się od dawna i wiele razy występowały razem na turniejach tańca towarzyskiego.

Świeżo zakochani ponoć już zdecydowali się na wspólne mieszkanie w apartamencie Kaczorowskiej. Myślicie, że to już ten jedyny? 

JT 

Więcej o: