Olga Bołądź już tak nie wygląda. Do nowej roli ogoliła głowę. Fani zachwyceni: "Zazdroszczę odwagi"

Olga Bołądź ogoliła głowę na łyso. Będzie prowadziła najbliższy odcinek programu SNL Polska.

Olga Bołądź już nie raz udowodniła, że do nowej roli potrafi się bardzo zmienić. Kolejne zawodowe wyzwanie, jakim jest prowadzenie programu SNL Polska, wymagało od niej nowej fryzury. Aktorka po raz kolejny ogoliła się na łyso, a zdjęciem w nowym wydaniu pochwaliła się na Instagramie.

W taki mróz to chyba uszka się przeziębią. Mój będzie długi - napisała pod spodem.
 

Internauci są zachwyceni. Przede wszystkim chwalą urodę Bołądź, która ich zdaniem wygląda pięknie w każdej fryzurze. Dla nich wygląda bardzo kobieco niezależnie od długości włosów i fryzury.

Jak zawsze piękna. Każda fryzura ci pasuje. 
Nawet łysa jesteś przekobieca!
Świetnie pani wygląda bez względu na to, jakie ma pani włosy i ubiór. Pani charyzma i urok mówią same za siebie - komentują.

Pojawia się też wiele słów uznania. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że nie boi się oszpecić do roli, co doceniają jej fani.

Olga, jesteś super! Podziwiam i zazdroszczę talentu, siły przebicia oraz oryginalności.
Jesteś cudowną aktorką i bardzo cię podziwiam.
Z włosami czy bez i tak jesteś cudowną aktorką - zachwycają się.

A my całkowicie się z nimi zgadzamy. A wy?

SNL Polska

Aktorka po raz pierwszy ogoliła głowę na łyso w 2014 roku na potrzeby filmu "Służby specjalne". Teraz będzie prowadzić program "SNL Polska", czyli naszą rodzimą wersję słynnego formatu "Saturday Night Live". Do każdego odcinka zapraszana jest inna gwiazda, która prowadzi program i występuje w pokazywanych tam skeczach. Program transmitowany jest na żywo, z udziałem publiczności, a oprócz prowadzącego każdy odcinek urozmaicają występy muzyczne

AW