O ich rozstaniu nie wiedzieliśmy nic. Teraz wygadał się Karolak. "Wiele rzeczy się wydarzyło". Jeden szczegół jest istotny

Od rozstania Karolaka i Kołakowskiej minęło pół roku. Z najnowszego wywiadu aktora z "Dobrym Tygodniem" wychodzi na to, że rozstanie to wina Kołakowskiej.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak tworzyli parę od 2006 roku. Mają dwójkę dzieci - 10-letnią Lenę i 4-letniego Leona. Po prawie 11 latach związku postanowili się rozstać. Według najnowszej wypowiedzi aktora, która znalazła się w "Dobrym Tygodniu", wygląda na to, że winna rozstaniu była Kołakowska.

Viola się zakochała. Wiele rzeczy się wydarzyło. Podejrzewam, że będzie chciała ułożyć sobie życie. Nie wiem, czy jest jeszcze szansa na to, żebyśmy byli razem - powiedział. 

Para od czasu rozstania utrzymywała ze sobą kontakt, a nawet spędzała ze sobą wakacje. W październiku tego roku ich ścieżki ponownie się ze sobą zeszły - Karolak zatrudnił Kołakowską w swoim teatrze. Wspólna praca jednak nie przyczyniła się do powrotu do siebie, ale podobno zamierzają wspólnie spędzić święta. 

Naszą przyszłość zostawiłem Bogu. Dla dobra dzieci wszelkie spory na ten czas zostaną zawieszone - dodał aktor.

Myślicie, że atmosfera Bożego Narodzenia wpłynie na nich korzystnie i znowu dadzą sobie szansę?

MT