Żona polskiego piłkarza pokazała zdjęcie noworodka zaledwie 9 dni po jego narodzinach. I otwarcie wyznała. "Poród był bolesny"

Jakub Kosecki niedawno po raz pierwszy został ojcem. Teraz jego żona zdradziła imię i płeć dziecka. Przy okazji wyznała otwarcie, że sam poród był bolesny.

Jakub Kosecki i jego żona Aleksandra tydzień temu zostali rodzicami. Piłkarz radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie z noworodkiem i zamieszczając pod nim rozczulający podpis. Teraz żona piłkarza opublikowała kolejne zdjęcie dziecka, zdradzając przy okazji, że urodził się chłopiec, któremu dali imię Antoni. Uwagę zwraca również wyznanie młodej mamy, która otwarcie napisała, że sam poród był dla niej bolesnym przeżyciem. A to jednak rzadkość wśród gwiazd.

Dziękujemy wam bardzo za wszystkie gratulacje, życzenia i miłe słowa! 9 dni temu nasz świat stanął na głowie. Poród, choć bolesny, będę wspominać jako wspaniałe przeżycie, dzięki fantastycznemu personelowi szpitala i opiece, jaką otrzymaliśmy. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak być najlepszą mamą dla Antosia - podpisała urocze zdjęcie młoda mama, nie kryjąc przy tym radości.

Ola Kosecka, Kuba KoseckiOla Kosecka, Kuba Kosecki Instagram.com/mrskosa/

Pod postem szczęśliwej Aleksandry Koseckiej posypały się kolejne już gratulacje od internautów. Część z nich zwróciła uwagę na rewelacyjny wygląd młodej mamy. Inni zaczęli zachwalać wybór imienia dla noworodka.

Gratulacje kochana! Piękne zdjęcie.
Dużo zdrowia, miłości i siły ! Ściskam
Ślicznie wyglądacie.
Piękna imię wybraliście dla swojego synka.

AG

Więcej o: