Martyna Wojciechowska dodała na Facebooka oraz Instagram post z podziękowaniami dla producentki "Kobiety na krańcu świata", Katarzyny Białek. Do wpisu dołączonych było kilka zdjęć zza kulis programu. Największą uwagę przyciągnęło jedno z nich, na którym widać obie kobiety z poparzeniami słonecznymi.
Musiało boleć! I zapewne tak było, bo jak widać na zdjęciu, Wojciechowska i Białek próbują się schłodzić lodem.
Spiekłyście się, dziewczyny, na skwareczki!
Mnie też boli od samego patrzenia
To się nazywa poświęcenie. Wasze zaangażowanie widać w programach, które tworzycie. Dziękujemy Wam za to! - komentowali fani dziennikarki.
Inni fani spieszyli z poradami.
Ogień! Dobrze, że panthenol pod ręką! :)
Biedulki. Polecam jednak zawsze mieć przy sobie żel aloesowy, jest niezastąpiony!
Podpisujemy się pod radami internautów i podpowiadamy: następnym razem lepiej zapobiegać niż leczyć!
OG
Telefon od Kolendy-Zaleskiej zrobił furorę na konferencji Sikorskiego. To nagranie to hit
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Po przytykach Tomsona ten wpis Kubickiej nie przejdzie bez echa. Odpaliła się o "czarnym charakterze"
Zawrzało po wyznaniu Steczkowskiej o sadzeniu drzew na łożyskach dzieci. Ekspert mówi o "świętej trójcy ogrodnika"
Inba o grzejnik w pokoju córek Peli. "Zdjęcia piękne, ale..."
Mało kto wie, że po "07 zgłoś się" Cieślak walczył o przetrwanie. "Sprzedawałem gumę do żucia i tanie zegarki"
Katarzyna Dowbor zmieniła fryzurę, a ekspert wydał jednoznaczny werdykt. "Tego typu upięcie to..."
Tomson nie wytrzymał po wpisach Kubickiej. "Kondolencje dla pana". Na tym nie koniec
13 lat temu suknia Lewej robiła furorę. A dziś? "Planując ślubną stylizację, warto zastanowić się..."