Kontrowersyjna Justyna po "Kuchennych rewolucjach" UCIEKŁA za granicę! "Wróciła do tego, czym zajmowała się wcześniej"

Ostatni odcinek programu "Kuchenne rewolucje" nie należał do spokojnych. Program przerodził się w konflikt właścicielki restauracji z Magdą Gessler. "Happy endu" nie było. 36-letnia Justyna zamknęła lokal i... wyjechała za granicę.

Choć od emisji głośnego odcinka "Kuchennych rewolucji" w Katowicach minął już tydzień, nie widać końca komentarzy do zachowania właścicielki restauracji "La Papillon Noir" w Katowicach. Nie tylko nie dokończyła przemiany, ale również wyrzuciła Magdę Gessler za drzwi, co rozpętało między paniami prawdziwą wojnę

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

Już pod koniec odcinka dowiedzieliśmy się, że Justynie Wysk nie udało się utrzymać biznesu i zaledwie po miesiącu od "rewolucji" zamknęła swoją restaurację. Co zatem robi obecnie?

Wróciła do tego, czym zajmowała się wcześniej. Jej przygoda z gastronomią zakończyła się na dobre. Czym dokładnie się zajmuje? Tego nie mogę zdradzić, ale z powrotem wyjechała za granicę - donosi nam anonimowe źródło. 

Warto wspomnieć, że Wysk do Katowic wróciła zaledwie na 3 lata po 10 latach emigracji. Zakochała się i postanowiła urządzić "rewolucję" w swoim dotychczasowym życiu. Szukała pomysłu na siebie, a skoro zawsze chciała prowadzić własną restaurację, okazja była idealna. Szybko jednak okazało się, że 36-letnia Justyna nie ma o tymj zielonego pojęcia i lokal przynosi straty.

Po prostu kupiłam sobie restaurację jako zabawkę. W ogóle mnie to nie bawi. Dokładam miesięcznie 5, 6 tysięcy. To skarbonka bez dna - przyznała w programie.

Jak wiemy, aby jej biznes wyszedł na prostą, na pomoc wezwała Magdę Gessler. Niestety, restauratorka nie pomogła, a po emisji odcinka na właścicielkę spadła fala hejtu. Faktem jest, że pokazano ją z najgorszej strony, a Gessler w tym odcinku wypadła na podejrzanie tolerancyjną. Pytanie, czy tej kobiecie faktycznie należy się taka fala nienawiści? 

red

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.