Jennifer Aniston i Courteney Cox na imprezie. Monica z "Przyjaciół" odstawiła botoks i... WOW. Spektakularny efekt!

Courteney Cox swego czasu mocno eksperymentowała z medycyną estetyczną, co negatywnie odbiło się na jej wyglądzie. Kilka miesięcy temu zapowiedziała, że odstawia botoks i efekty są widoczne.

Jennifer Aniston i Courteney Cox poznały się na planie "Przyjaciół" i zaprzyjaźniły. Aktorki do dziś pozostają w bliskich relacjach i ostatnio pojawiły się na imprezie w Los Angeles u wspólnej koleżanki, Sary Foster. Aniston w falbaniastej spódnicy i czarnym topie z ogromnym dekoltem jak zwykle prezentowała się bezbłędnie. Patrząc na twarz aktorki można odnieść wrażenie, że upływ czasu w ogóle jej nie dotyczy, ale to nie ona jednak skupiła naszą uwagę.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Courteney Cox jeszcze 2 lata temu - jak sama przyznała - "wyglądała okropnie". Aktorka, starając się zatrzymać młodość, przesadziła z dobrodziejstwami medycyny estetycznej. Na szczęście w porę się opamiętała.

Zrobiłam rzeczy, których teraz żałuję, ale na szczęście pewne rzeczy można odwrócić. To super sprawa, bo nie wpływały one dobrze na mój wygląd. Moje nowe motto brzmi: niech będzie, co ma być - mówiła kilka miesięcy temu w programie "Running Wild With Bear Grylls".

Efekty są widoczne. Twarz aktorki wygląda naturalniej i młodziej. Tak trzymaj, Courteney!

WJ