Z jej "diety zmieniającej rysy twarzy" śmiała się cała Polska. Dziś Sablewska to komentuje i znów się ośmiesza

Maja Sablewska 10 lat temu i Maja Sablewska dziś to dwie różne osoby. Trudno w to uwierzyć, ale była menedżerka gwiazd nadal twierdzi, że za zmianę jej wyglądu odpowiedzialna jest... dieta.

Maja Sablewska od początku swojej kariery w mediach przeszła bardzo dużą metamorfozę. I nie chodzi tu tylko o ewolucję stylu, ale przede wszystkim o zmianę rysów twarzy: pełniejsze policzki, wydatniejsze usta, idealnie gładką twarz bez ani jednej zmarszczki. Zapytana kiedyś w jednym z wywiadów o sekret swojej przemiany, Sablewska stwierdziła, że to zasługa diety. W najnowszej rozmowie z "Galą" podtrzymała swoją kontrowersyjna opinię. 

Nie chcę się tłumaczyć, bo ja naprawdę dalej tak uważam. Dieta, szczególnie gdy ktoś zrzuca 10, 15, a nawet 30 kg, zmienia rysy. I niech się nabijają ze mnie moje koleżanki, które mówią, że nie korzystają z różnych dobrodziejstw medycyny estetycznej, a mijamy się w tych samych klinikach. 

Przypomnijmy jednak w tym miejscu, że aż tak drastycznych spadków wagi Maja na swoim koncie nie ma. Zapytana, czy oprócz diety wspiera się medycyną estetyczną, nie zaprzeczyła. 

Tak, nie wypieram się tego, ale jednocześnie podkreślam, że nie miałam operacji plastycznych, co też mi zarzucają. Staram się dbać o siebie rozsądnie, nie przekraczając pewnych granic. 

Uważacie, że Sablewska faktycznie zachowała zdrowy rozsądek? Nam trudno się z tym zgodzić. 

 WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.