Zaprosił starszych braci na premierę swojego filmu. Mógł to lepiej przemyśleć. "Trolling na ściance"

Przystojni bracia Skarsgard pojawili się na premierze najnowszego filmu jednego z nich. Przy okazji pokazali, jak duże mają poczucie humoru.

We wtorek w Hollywood odbyła się uroczysta premiera filmu "To". Gwiazdą wieczorku miał być odtwórca głównej roli - Bill Skarsgard. Ku uciesze fanek, na ściance pojawił się ze swoimi starszymi braćmi, Gustafem oraz Alexandrem. Nie przewidział jednak, co mogą zrobić.

Alexander, najbardziej znany z braci (dzięki rolom w wielkich produkcjach, takich jak "Czysta krew" czy "Tarzan"), wykorzystał wielki moment Billa do zrobienia sobie z niego przysłowiowej beki. Wielki, straszny klaun? Dla niego tylko młodszy braciszek, którego "wypada" strollować przy każdej możliwej okazji. Macie młodsze rodzeństwo? Jeśli tak, na pewno to rozumiecie ;)

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z PREMIERY<<<<

Film "To" polską premierę miał w zeszły piątek. Powstał na podstawie popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Opowiada historię małego miasteczka, w którym przerażający klaun terroryzuje dzieci. Dla Billa Skarsgarda jest to pierwsza taka poważna rola filmowa. Odtwórca tajemniczej, mrocznej postaci już zbiera bardzo dobre recenzje za swoją grę. Wszyscy wróżą mu teraz wielką, międzynarodową karierę na miarę starszego brata, Alexandra.

AG

Więcej o:
Komentarze (11)
Bill Skarsgard na premierze "IT". Alexander Skarsgard zrobił sobie z niego żarty
Zaloguj się
 • Gość: Czarek z Marek

  Oceniono 28 razy 20

  Pytanie do autora tego artykułu: z jakiego przysłowia ta "przysłowiowa beka" pochodzi,bo nie kojarzę...

 • Gość: toni

  Oceniono 16 razy 12

  oddajcie mi moich 30 sekund!

 • dziennikarz12

  Oceniono 8 razy 6

  super goscie!! co tu takiego nienormalnego?? luz totalny i tak ma byc!!!!

 • Gość: dsrftgyhj

  Oceniono 1 raz -1

  srolling chyba - jakby pokazali wacki, to byłby trolling. Gimbaza w plotku zna trolling chyba z definicji gazwyb, podobnie jak memy xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX