Kochaliście serial "Ally McBeal"? Właśnie skończył 20 lat. Calistę Flockhart na nowych zdjęciach niełatwo poznać

Calista Flockhart miała 32 lata, kiedy startował kultowy w niektórych kręgach serial "Ally McBeal". Teraz, równo po 20 latach, możemy porównać dawne i nowe zdjęcia aktorki. Co oczywiste, mocno się zmieniła.

Serial "Ally McBeal" miał swoją premierę we wrześniu 1997 roku. W tytułową rolę pięknej Ally, której zdarzały się przeróżne perypetie towarzyskie, wcieliła się 32-letnia wtedy Calista Flockhart. Aktorka zyskała tą rolą ogromną popularność i choć od tamtej pory grywała - sporadycznie - w różnych produkcjach, to już po wsze czasy będzie kojarzona z postacią niezbyt zrównoważonej, ale budzącej ciepłe uczucia prawniczki.

>>>>>>> TAK WYGLĄDA CALISTA FLOCKHART DZISIAJ

Kilka dni temu Calista Flockhart została dostrzeżona na ulicach Brentwood, jednej z dzielnic Los Angeles. Nie wyglądała jak gwiazda, raczej jak dziewczyna z sąsiedztwa: pozbawiona makijażu, w zwyczajnym ubraniu i trochę smutna. Na plus należy zaliczyć, że uniknęła pułapki medycyny estetycznej i pozwoliła, żeby czas w naturalny sposób przepływał przez jej ciało. Żyje szczęśliwie u boku starszego od siebie Harrisona Forda, wspólnie wychowują adoptowanego syna Liama. Kilka lat temu sporo było niepokojących doniesień o anoreksji aktorki, ale najwyraźniej chorobliwą szczupłość ma już za sobą. I w pamięci ludzi już na zawsze pozostanie seksowną Ally McBeal z serialu o tym samym tytule.

JZ