Eliza z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcie z urodzin córki. Wśród atrakcji... Ta zabawa ma tylu zwolenników, co przeciwników

Wczoraj minął dokładnie rok, odkąd Eliza i Trybson powitali na świecie swoje drugie dziecko, Kornelię. Para ma już 2-letnią córkę Victorię.

Eliza z okazji pierwszych urodzin swojej młodszej córki, postanowiła podzielić się z fanami poważną refleksją. Opublikowała na Instagramie rozczulający wpis:

Pierwsze urodzinki mojej księżniczki. Pamiętam, jakby to było wczoraj, jak przyszłaś na świat. Tyle wniosłaś do mojego życia, jesteś córeczką mamusi. Chociaż codziennie lejesz mnie po twarzy, wyrywasz garściami włosy i budzi mnie o 6 rano twój palec w moim w oku, to i tak nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej. Wszystkiego najlepszego promyczku. Mamusia kocha cię tak bardzo mocno.

Wpis opatrzony był uroczym zdjęciem, na którym widzimy wystrojoną małą Kornelię z mamą i pięknym, różowym tortem z koroną dla solenizantki.

 

Fani od razu dołączyli się do życzeń dla córki Elizy i Trybsona.

Piękna panna rośnie! Wszystkiego wspaniałego dla malutkiej.
Wszystkiego co najpiękniejsze dla malutkiej.

Jedna z fanek zwróciła uwagę na to, jak dobrze macierzyństwo służy Elizie.

Rozkwitłaś jako mama.

Eliza poinformowała również o dość ciekawym wyniku wróżby, którą przeprowadziła na rocznym dziecku w trakcie imprezy, żeby sprawdzić, jaka czeka je przyszłość. Zabawa kontrowersyjna, ale przez wielu nadal traktowana jako obowiązkowy element tego typu imprez.

Nie do wiary. Kornelka na roczek wybrała różaniec(...).

Co myślicie o tej diametralnej zmianie uczestniczki "Warsaw Shore"? Z wielkiej imprezowiczki, dbającej przede wszystkim o swój wygląd stała się poważną i odpowiedzialną matką. Nam się zdecydowanie podoba taka metamorfoza!

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.