Natalia Siwiec pokazała ciążowe krągłości. To już 7. miesiąc i naprawdę to widać!

Natalia Siwiec jest w 7. miesiącu ciąży. Miss Euro 2012 opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nie udało jej się ukryć (sporych już rozmiarów) brzucha.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wkrótce zostaną rodzicami. Modelka jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Mimo że celebrytka nie zwalnia tempa i nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, niechętnie pokazuje swoje krągłości.

Nie inaczej jest i tym razem. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Siwiec zasłoniła swój brzuch torebką Chanel. 

 

W komentarzach pod zdjęciem rozgorzała prawdziwa dyskusja na ten temat. 

Wstydzisz się tego ze jesteś w ciąży? Przecież to najpiękniejszy stan - napisała jedna z fanek. 
Ślicznie. Tylko po co ukrywać ciążę.
Kochana, nie zasłaniaj brzuszka bo i tak jesteś cudowna, a stan błogosławiony jest darem.

Nie zabrakło także internautek, które dzielnie "broniły" Siwiec.

Uważam, że Natalia pokazuje pełną dojrzałość, jednocześnie zamyka usta tym, którzy myślą, że jest pusta, a tak nie jest. Z pewnością będzie dobrą mamą, a media i momentami beznadziejni komentujacy nie powinni ingerować w życie prywatne.
Gdyby pokazywała brzuch - też pewnie byłoby źle. Że zarabia na ciąży, biedne dziecko i cała masa zawistnych komentarzy. Gdy nie pokazuje - rownież spotyka się z krytyką. Myślę,że skupiać się i komentować można marki, które ta dziewczyna promuje i pracy, którą świetnie robi, a reszta jest JEJ I TYLKO jej decyzją. Dla mnie bomba, że jeszcze nie ma foty wprost z brzuszkiem i gratulacje, iż to się póki co udaje.
To najlepszy czas dla Natalii, a nie na to żeby to pokazywać całemu światu. 

Naszym zdaniem reakcja internautów to zwykłe czepialstwo. Przecież każdy ma prawo robić to, co chce. Zgodzicie się z nami?

Natalia Siwiec wprost do naszego reportera: To jest moje życie, irytują mnie takie pytania

MM