Internautka obraża Warnke na Instagramie. Ostra reakcja Stramowskiego zaimponowała fanom

Piotr Stramowski zaciekle broni żony, która często pada ofiarą hejtu. To internauci cenią w nim najbardziej!

Katarzyna Warnke jest posiadaczką dość oryginalnej urody, którą jedni doceniają, a inni bez zawahania uznają za mało atrakcyjną. Niekwestionowanym fanem jej wyglądu jest na pewno Piotr Stramowski, który nie widzi poza swoją żoną świata. Gdy trafia na osobę krytykującą ją, emocje puszczają mu na tyle, że nie panuje nad językiem. Jego komentarze kierowane do hejterów są bardzo dosadne. Gdy jedna z internautek napisała, że Warnke wygląda źle w makijażu, ten odpisał szybko:

Żal du*y mam, jak czytam te wasze komentarze. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Kompromitujcie się publicznie, jeżeli wam to pasuje, proszę. A tak na marginesie, jeżeli treści i zdjęcia się nie podobają, można kliknąć "unfollow" i po sprawie.

Komentarz już zniknął z profilu Warnke, ale w internecie nic nie ginie. Screen z wypowiedzią aktora już trafił na fanpage "Vogule Poland".

I choć na "Vogule Poland" internauci najczęściej obśmiewają gwiazdy i ich zachowania, tym razem było inaczej. Niektórzy kpili z rzeczonego "żalu du*y", wielu osobom jednak postawa Stramowskiego zaimponowała.

W sumie ma rację Piotr. Co kogo obchodzi jak wygląda jego żona? Każda kobieta musi być wymalowana? Dajcie na luz z tym
Ale to miłe że broni swojej kobiety! Rycerskość jest hot!
Piotr ma rację. Co obchodzi jakąś babę, czy jego żona zrobi makijaż i jaki, i czy opadają jej powieki, a może spodnie - czytamy.

Katarzyna Warnke: Byłam zazdrosna o Piotrka po "Pitbullu". Powód? Nie każda żona by się do tego przyznała

MK