Eliza Trybała jest mamą na pełen etat, więc trudno się dziwić, że jej Instagram oraz Facebook zapełniają przede wszystkim zdjęcia dwóch córek: 2,5-rocznej Victorii oraz niespełna rocznej Kornelii. Ostatnią fotografię opatrzyła opisem, które wśród jej obserwujących na Instagramie wywołał sprzeczne uczucia. Okazało się, że starsza dziewczynka pozuje w spódnicy, którą jej mama nosiła dopiero w liceum.
Twins. P.S. Vika ma moja spódniczkę, którą nosiłam jeszcze w liceum.
Pod zdjęciem było wiele pozytywnych komentarzy osób zachwyconych uroczą rodzinką, ale znalazły się też - jak zwykle - głosy krytyki.
3-letnie dziecko nosi spódnicę, którą nosiłaś w liceum?
Vikusia do liceum nie chodzi.... Nie wiem, czy jest się czym chwalić, chyba raczej martwić.
Na ostatni z tych komentarzy Eliza odpowiedziała.
Czym ja mam się martwić?! Ja w liceum byłam mega chuda, a spódniczka jest bardzo krótka, jest na gumce i się rozciąga, więc w sam raz na Vike . Nie szukaj problemu, którego nie ma.
Zgadzamy się, Victoria nie wygląda na dziecko, o które należałoby się martwić, ale rad "dobrych cioć" nigdy za wiele ;-).
WJ
Kurzopki pod okiem stylisty. To powinna zmienić Cichopek. "Niepotrzebnie odwraca uwagę"
Frycz i Kosiński o życiu w patchworkowej rodzinie. Wspomnieli o trudnościach
Była gwiazdą "Big Brothera", choć szybko odpadła. Tak dziś wygląda Monika Sewioło
Hakiel nagle wyskoczył z nietypową kwestią. "Moja żona, twoja żona, Macieju"
Maryla Rodowicz zapozowała z najmłodszym synem. Tak dziś wygląda 39-letni Jędrzej
Marina złożyła życzenia urodzinowe Szczęsnemu. "Kochanie..."
Kryńska o kulisach wywiadu z Nawrocką. "Myślę, że Polacy to zobaczyli"
Tak Bardowscy świętują dziesiątą rocznicę ślubu. Wyjechali z kraju
Blanka po tym występie drużyny Cleo w "The Voice Kids" miała ciary. "Nie dam rady"