Córka Martyny Wojciechowskiej we wzruszających życzeniach: Jesteś najlepszą mamą na świecie. Jest też prośba o wybaczenie

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami życzeniami, jakie otrzymała od córki z okazji Dnia Kobiet. Wzruszające!

Martyna Wojciechowska miała prawo poczuć się wzruszona życzeniami, jakie z okazji Dnia Matki złożyła jej córka Marysia. Podróżniczka podzieliła się nimi na Instagramie.

Każdego dnia, a dzisiaj szczególnie czuję, że macierzyństwo to najważniejsza podróż w moim życiu (chociaż najbardziej wymagająca :-) Moje dziecko napisało mi takie życzenia - napisała Wojciechowska i zacytowała córkę:
Kochana Mamusiu, jesteś najlepszą Mamą na świecie! Pomagasz mi w każdych sytuacjach, a jak się przewrócę, to mi pomożesz. Przytulisz gdy się przestraszę, jesteś gotowa na każdą sytuację!!! Nigdy się nie poddajesz. To w Tobie cenię i dziękuję za wszystko. Czy wybaczysz mi nasze sprzeczki? Kocham Cię!!! Mania :) Kochane Mamy! Życzę Nam dziś i zawsze wszystkiego, co najpiękniejsze! Zasłużyłyśmy :-) M.

Zdjęcie i życzenia mocno poruszyły fanki Martyny Wojciechowskiej, czemu dały wyraz w komentarzach.

Piękna matka i piękna córka. Mojej córce dałam na imię Martyna. Byłam i jestem pod wrażeniem Pani osoby.
Ta dziewczynka jest prześliczna... Dobrze, że ma taką mądrą i normalną mamę. Inna pewnie już na prawo i lewo wykorzystywałaby nieziemską wręcz urodę córki i pchała w media gdzie się da... tak jak wiele innych znanych mamusiek celebrytek, których córkom daleko do ślicznej Maryśki. Wszystkiego co najlepsze dla Was, Dziewczyny... Wszystkiego co najlepsze dla każdej Super Bohaterki jaką bez wątpienia jest każda mama.
Jesteście takie podobne! Martyna, jesteś dla mnie inspiracją. 3maj się - pisały pod zdjęciem.

A nas zupełnie nie dziwi duma Martyny Wojciechowskiej z tak pięknej i mądrej córki.

Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię dla znanej marki. Jeden element to dedykacja dla córki. "Chciałam jej przekazać..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (7)
Córka Martyny Wojciechowskiej we wzruszających życzeniach: Jesteś najlepszą mamą na świecie. Jest też prośba o wybaczenie
Zaloguj się
 • Gość: nauczycielka

  Oceniono 4 razy 2

  Standardowe życzenia dyktowane w szkole przez nauczyciela, z błędem przepisane (pomagasz mi w każdych sytuacjach, jesteś gotowa na każdą sytuację)

 • Gość: KN

  Oceniono 1 raz 1

  Śliczna i prawdziwa miłość , u matki będzie trwać zawsze ,oby tylko nieszczęścia życia nie
  zmieniły jej u córki.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 1

  Martyna ociepla swój wizerunek po skandalu z próbą darmowego angażu znanej pani doktor do swojego programu.Sorry, ale nie wierzę, że jej mała córka jest szczęśliwym dzieckiem przy matce. której częściej w domu nie ma niż jest.

 • Gość: taurus40

  Oceniono 1 raz 1

  W tytule jest z okazji dnia kobiet, kto to pisze!

 • Gość: uważny

  Oceniono 1 raz 1

  życzenia z dziś, a zdjęcia z przed roku

 • Gość: sqrwielzgodowa

  Oceniono 1 raz 1

  Jak w końcu skończył się ten młyn z tą doktorką z MIT co chcieli żeby suflowała MW za darmo?

 • hardy01

  Oceniono 5 razy 1

  Zwłaszcza, że matki nigdy nie ma w domu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX