Kourtney z nowym facetem w Cannes. Właśnie wylądował tam jej BYŁY z młodszą o 15 lat gwiazdą! "Zrobi wszystko, by zakłócić..."

Scott Disick poleciał wraz z Bellą Thorne do Cannes, gdzie przebywa jego była partnerka, Kourtney Kardashian. Co ciekawe, Kardashianka nie jest tam sama! Jej także towarzyszy nowy chłopak.

Zagraniczne media donoszą, że Scott Disick spotyka się obecnie z 19-letnią Bellą Thorne, która w show-biznesie zadebiutowała jako dziecko. Jednak dziś jej wizerunek znacząco uległ zmianie. Nastolatka zupełnie nie przypomina już grzecznej dziewczynki z młodzieżowych seriali, a Disickowi... najwyraźniej się to podoba!

Kilka dni temu para została przyłapana razem na kolacji. Wygląda na to, że rzeczywiście nie było to jednorazowe spotkanie, ponieważ Scott, w towarzystwie nowej "dziewczyny" i jej siostry, został sfotografowany na lotnisku w Los Angeles. Razem polecieli do Nicei, by stamtąd przetransportować się oczywiście do... Cannes.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że w tej samej miejscowości (wraz z nowym chłopakiem) przebywa była wieloletnia partnerka Disicka, Kourtney Kardashian. Kardashianka przed festiwalową galą wypoczywała wraz ze swoim nowym ukochanym, Younesem Bendjimą na jachcie.

A Scott... podobno specjalnie chce doprowadzić do "niezręcznej" sytuacji.

Scott zrobi wszystko, by zakłócić spokój w związku Kourtney. Pokazuje się w tych miejscach, w które wybiera się ona z nowym chłopakiem. Zawsze kręci się dookoła i próbuje pokazać mamie swoich dzieci, że jest lepszy od jej nowego kochasia - donosi informator "Life&Style".

Szanse na to, że cała czwórka spotka się w Cannes są bardzo duże. Nawet jeśli nie wybiorą się na Festiwal Filmowy, miasteczko to nie należy do największych.

Jak myślicie, gdy to się stanie... serce Kourtney zabije mocniej? 

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.