Kinga Rusin była na koncercie Lany Del Rey i Katy Perry. Zadowolona? Fani niech lepiej tego NIE czytają, bo się WKURZĄ

Kinga Rusin - jak wyznała w sobotnim wydaniu "DD TVN" - mówiąc delikatnie, nie jest największą wielbicielką talentu Katy Perry Lany Del Rey.

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" jedna z rozmów dotyczyła nowy talentów pojawiających się w polskim show-biznesie. Kinga Rusin przy okazji podzieliła się z koncertu Katy Perry i Lany Del Rey. Jakie były jej wrażenia? Chcąc być delikatnym, można powiedzieć, że nie należy do największych fanów artystek.

Byłam na koncercie, gdzie na żywo śpiewały Lana Del Rey i Katy Perry - zaczęła Kinga Rusin. - Akurat dwa razy to nieszczęście mnie spotkało... Słuchajcie, ja może nie mam jakiegoś wybitnego słuchu, ale mnie po prostu wszystko w środku skręcało. To było okropne!
Może właśnie dlatego że nie masz słuchu? - żartem oponował Kraśko.
No, może dlatego, że nie mam słuchu, tak mnie to drażniło. Jak to jest, że wybitni ludzie nie mogą się przebić, a przeciętniacy mają milionowe rzesze fanów - odpowiedziała Rusin.

Ktoś z Was ma podobną opinię, co Rusin? A może słyszeliście artystki na żywo i Kinga Rusin Waszym zdaniem jest w błędzie?

Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Komentarze (11)
Kinga Rusin była na koncercie Lany Del Rey i Katy Perry. Zadowolona? Fani niech lepiej tego NIE czytają, bo się WKURZĄ
Zaloguj się
 • Gość: Oris

  Oceniono 46 razy 24

  "Jak to jest, że wybitni ludzie nie mogą się przebić, a przeciętniacy mają milionowe rzesze fanów" - ten komentarz idealnie pasuje do samej Kingi Rusin, która nie powala wiedzą, erudycją, inteligencją, ani nawet urodą czy figurą. Jest przeciętna do bólu.

 • Gość: Ika

  Oceniono 48 razy 22

  No cóż......ja widząc Panią za każdym razem zadaję sobie pytanie jakim cudem ??? . Pani córka promowana na siłę na modelkę ..........hmmmmmmm................. . Naprawdę wypowiada się Pani na temat przeciętniaków ???! Swoją drogą to Lisa powinna Pani po d....e całować, bo dzięki niemu Pani medialnie istnieje

 • Gość: Lana jest spoko

  Oceniono 12 razy 10

  Co do Lany to akurat uważam że ma talent.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Jak ogladam DDTVN, kiedy prowadza Rusin i Krasko to mnie skreca. Nie wiem po co tam sa Ci zaproszeni goscie, prowadzacy sa tacy "madrzy", ze sami powinni sie wypowiadac.

 • raddy

  Oceniono 12 razy 8

  Ma rację​. Szołbiznes to nie tylko talent wokalny.

 • Gość: Olek

  Oceniono 19 razy 7

  No wlasnie,co taki przecietniak i beztalenciw jak Kinia robi tak dlugo w telewizji?komentarz,ktory zamiescila jak ulal pasuje do niej samej

 • Gość: gość

  0

  Ale, tacy to też nasze społeczeństwo.

 • Gość: Ila

  Oceniono 14 razy 0

  Racja. Bylam na wystepie Lany Del R i męczyłam się również. Dookoła zahipnotyzowane lemingi gibające się w rytm jej rzewnych wypocin...nigdy wiecej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX