Natasza Urbańska reklamuje własną markę. Pozuje bez stanika. Komentarz Doroty Wrólewskiej? Zgodzicie się z nim NA PEWNO

Natasza Urbańska od lat nie tylko śpiewa i tańczy, ale też prowadzi własną markę modową "Muses". W najnowszej kampanii wygląda olśniewająco!

Natasza Urbańska to piękna kobieta, która bez wątpienia mogłaby zostać modelką. Jako piosenkarka nie odniosła spektakularnego sukcesu, ale wciąż wierzymy, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Zwłaszcza, że kampania jej marki "Muses" wygląda naprawdę doskonale. Ubrania są super, ale szczerze, trudno nawet oderwać wzrok od Nataszy, która ma je na sobie. Zdjęcia są autorstwa Michała Pańszczyka.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA

Kampanię skomentowała już na swoim Facebooku Dorota Wróblewska. Znana ze szczerych komentarzy producentka pokazów i widowisk, a także komentatorka mody, oceniła zdjęcia i Nataszę bardzo pozytywnie.

MUSES i zmysłowa Natasza Urbańska. Natasza Urbańska ma w sobie to "coś", co powoduje, że ubrania, które miały grać pierwszą rolę zeszły na drugi plan - napisała Wróblewska. - Można powiedzieć, że piękne zdjęcia i świetna modelka. Jednak w tym przypadku kolekcja jest nieważna, bo bohaterka przyciąga uwagę i działa jak magnes. To się nazywa DOMINACJA !

Kolekcja wygląda naprawdę super, a Nataszę można lubić lub nie, ale urody nie można jej odmówić. Zachęciła Was do ubrań swojej marki? My zdecydowanie jesteśmy na tak. I mamy nadzieję, że Urbańska jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Go girl!

embed
Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Komentarze (19)
Natasza Urbańska reklamuje własną markę. Pozuje bez stanika. Komentarz Doroty Wrólewskiej? Zgodzicie się z nim NA PEWNO
Zaloguj się
 • Gość: SISSI

  Oceniono 20 razy 8

  Natasza jest piękna kobietą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • radiowietz

  Oceniono 6 razy 4

  "Komentarz Doroty Wrólewskiej" kim jest Dorota Wrólewska??

 • Gość: mania

  Oceniono 2 razy 2

  tak sobie 'pacze i pacze' i zastanawiam się - kto ma nosić te ubrania ?!? w jakich sytuacjach ?!? i wychodzi mi, że tylko wszelkiej maści prostytutki mogłyby nosić te ciuchy !!!

 • Gość: storczyk

  Oceniono 8 razy 2

  nie ma nic w sobie mało sympatyczna

 • j-a-ga

  Oceniono 12 razy 2

  Dawno nic nie było o tej marnej cyrkówie. Janusz przelewu pewnie zapomniał zrobić.

 • Gość: Gigi

  Oceniono 12 razy 2

  Te ciuchy są fatalne

 • Gość: aha

  Oceniono 13 razy 1

  O, artykuł sponsorowany, tylko ktoś zapomniał to dopisać. A Natasza jak to Natasza, niby we wszystkim średnia, a jednak boleśnie przeciętna.

 • Gość: Fg

  Oceniono 11 razy 1

  Przecież ta marka to biznesowa porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX