Mały Kai śpiewa hit Eda Sheerana. Nagle na scenę wchodzi piosenkarz. Reakcja chłopca? ROZCZULAJĄCA

Mały Kai kocha Eda Sheerana, a to wideo jest tego najlepszym dowodem. Zobaczcie, jak poradził sobie z jego hitem i jak zareagował, gdy jego idol zaskoczył go na scenie!

Mały Kai to rezolutny chłopiec, który dzięki swojej miłości do Bruno Marsa trzy lata temu zadebiutował w telewizji, pojawiając się w towarzystwie swojego idola w programie Ellen DeGeneres. Dziś Kai ma 8 lat i dla fanów programu jest już postacią kultową. W tym tygodniu chłopiec znów miał okazję pochwalić się przed kamerą umiejętnością naśladowania kolejnego piosenkarza, Eda Sheerana.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Kiedy rozemocjonowany chłopiec rozczulająco wczuwał się, śpiewając hit Brytyjczyka "Thinking Out Loud", na scenie zjawił się rudowłosy muzyk, który przysiadł na fotelu za niczego niepodejrzewającym 8-latkiem. Piosenkarz sam przygotowywał się do występu i - jak powiedział później - postanowił zaskoczyć chłopca, witając się z nim na scenie. Kai nie przerywając skończył piosenkę i dopiero wtedy dowiedział się, że jego ulubieniec siedzi kilkanaście centymetrów dalej. Jego reakcję po prostu trzeba zobaczyć!

 

MK

Więcej o:
Komentarze (5)
Mały Kai śpiewa hit Eda Sheerana. Nagle na scenę wchodzi piosenkarz. Reakcja chłopca? ROZCZULAJĄCA
Zaloguj się
  • Gość: Misiowa księżniczka

    Oceniono 6 razy 4

    Strasznie słodkie 💕 Uroczy jest ten mały ^^

  • Gość: Psiogłowy

    Oceniono 6 razy -6

    sraczka dla sraczka-eaters.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX