Jessica Biel chciała nabrać Justina. "Jestem w ciąży!". Takiej reakcji nie spodziewała się nawet Ellen. "Najlepsza z możliwych"

Jessica Biel próbowała zrobić żart swojemu mężowi, mówiąc mu, że jest w ciąży. Jak zareagował? Musicie to zobaczyć.

Jessica Biel w poniedziałek wystąpiła w programie The Ellen DeGeneres Show, gdzie opowiadała o swoim idealnym małżeństwie z Justinem Timberlakiem. Choć od kilku lat regularnie pojawiają się plotki o niewierności piosenkarza, a nawet o wiszącym w powietrzu rozwodzie, zachowanie aktorki zdecydowanie ich nie potwierdza. Wręcz przeciwnie. Biel stwierdziła bowiem, że przez 4 lata małżeństwa nie znalazła z mężu ŻADNEJ wady. Justin jest więc ideałem. Zaskoczeni? My ani trochę.

embed

Ellen nie byłaby sobą, gdyby nie wymyśliła jakiegoś żartu, a tym razem na ofiarę wybrała właśnie idealnego Justina (shame on you, Ellen!). Komiczka zadzwoniła do wokalisty i oświadczyła, że Jessica ma dla niego cudowną nowinę: jest w ciąży. Niespodzianka!

Początkowo Justina zamurowało.

Czemu nie jesteś podekscytowany? - zapytała Ellen.

Wtedy wokalista szybko zrozumiał, że tak poważnej wiadomości na pewno nie przekazywałaby mu niepoważna Ellen i trzymając się konwencji żartu, odpowiedział:

Nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć czyje to dziecko.

Portal E!News określił tę reakcję "najlepszą z możliwych". Tak Justin, dobrze, że nie dałeś się wkręcić ;-).

WJ