Gwen Stefani po rozwodzie śpiewała, że "nienawidzi męża". On nie komentował aż do teraz. "Ja tego nie chciałem"

Gwen Stefani bardzo przeżyła rozwód z mężem, co wiemy z wywiadów i muzycznej twórczości piosenkarki. Gavin Rossdale do tej pory milczał, teraz pierwszy raz zabrał głos.

Gwen Stefani i Gavin Rossdale przez 20 lat byli parą, w tym 13 - małżeństwem. Doczekali się trojga dzieci. Mimo to w sierpniu 2015 roku ogłosili, że się rozwodzą. Powód? Według oficjalnego komunikatu "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie mówiło się jednak o romansie Rossdale'a z młodą opiekunką do dzieci. Gwen napisała na ten temat piosenkę i udzieliła kilku wywiadów, w których przyznawała, że rozwód był dla niej traumą, ale Rossdale konsekwentnie milczał. Aż do teraz. W rozmowie z magazynem "Fabulous" wyznał, że "nigdy nie chciał rozstania".

Nie licząc śmierci, rozwód jest najtrudniejszą, najbardziej bolesną rzeczą, z którą musi się zmierzyć człowiek.

Muzyk podkreślił, że wciąż uważa byłą żonę za "niesamowitą osobę" i gdyby mógł cofnąć czas, wiele rzeczy zrobiłby inaczej.

Wiem, że to niemożliwe, dlatego muszę zejść na ziemię. Spędziliśmy ze sobą 20 lat, a to kawał życia. To było cudowne 20 lat i mamy troje wspaniałych dzieci. Było mnóstwo pozytywnych chwil i z upływem czasu widzę to coraz bardziej. Wciąż myślę, że ona jest niesamowita.

Byli małżonkowie zachowują poprawne stosunki ze względu na synów: 10-letniego Kingstona, 8-letniego Zumę i 2-letniego Apollo.

Jedyna dobra rzecz w tym wszystkim jest taka, że wciąż najważniejsze jest dla nas dobro dzieci. Staramy się jak możemy, by jak najmniej odczuli zmiany, które dokonały się w ich życiu.

Choć Gwen nigdy nie potwierdziła plotek o zdradzie, sporo można wyczytać z tekstów utworów na jej ostatniej płycie. W utworze "Used to Love You" nie owija w bawełnę:

Myślałam, że mnie kochałeś. Nie wiem, czemu płaczę. Być może dlatego, że po raz pierwszy odkąd cię znienawidziłam, uświadomiłam sobie, że kiedyś cię kochałam.

Nie tylko ona podzieliła się w piosence trudnym doświadczeniem rozstania:

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.