Pamiętacie piękną brunetką z reklamy Orbit? To polska aktorka! Właśnie zagrała u boku Piotra Stramowskiego

Anna Lucińska to "dziewczyna z reklamy", która podbija serca widzów. Jej kariera właśnie rozkręca. Już niedługo zobaczymy ją na dużym ekranie u boku Piotra Stramowskiego w filmie "Po prostu przyjaźń". Czy powtórzy sukces Barbary Kurdej-Szatan?

Anna Lucińska to aktorka dotychczas znana przede wszystkim ze spotów reklamowych. Rozpoznawalność przyniosły jej reklamy takich marek, jak Orbit, Lays czy Head&Shoulders, które były puszczane także poza granicami naszego kraju. To właśnie z tego powodu przylgnęło do niej określenie "aktorki reklamowej", które wcale jej nie przeszkadza.

Szczerze mówiąc, uwielbiam grać w reklamach. Lubię atmosferę pracy na planie reklamowym i spotkania z zagranicznymi reżyserami. Jest zawsze bardzo intensywnie i zabawnie  - przyznała w wywiadzie dla portalu wiadomosci24.

Jednak jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenie. Tak było i w jej przypadku, bo Lucińska szybko zaczęła myśleć o karierze na wielkim ekranie. Jej marzenie w końcu udało się zrealizować. Już niedługo do kin wejdzie komedia "Po prostu przyjaźń", w której występują takie sławy jak Piotr Stramowski czy Maciej Zakościelny. Obok nich zobaczymy właśnie Lucińską, która gra Monikę, dziewczynę głównego bohatera (w tej roli Stramowski).

Wcześniej Lucińska była gwiazdą serialu "Malanowscy i partnerzy", dzięki któremu widzowie pokochali nie tylko jej talent, ale też docenili nieprzeciętną urodę. Aktorka ma na swoim koncie również kilka epizodycznych ról w takich produkcjach jak "Plebania", "Pierwsza miłość, "Apetyt na życie" czy "Na dobre i na złe". Udało jej się też zdobyć niewielką rolę we "Wkręconych" Piotra Wereśniaka, a także znalazła się w obsadzie filmu "Sługi Boże".

Po maturze Lucińska nie wiedziała, co chce robić w przyszłości, więc zdecydowała się wyjechać z Polski. Mieszkała w Szanghaju, Londynie czy Los Angeles, gdzie trafiła do najlepszych szkół aktorskich. Zaczęła też chodzić na castingi, co zaowocowało zaangażowaniem w kilka amerykańskich produkcji, takich jak: „CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas” czy „America Got Talent”. Urodziła się w Warszawie i w tym roku skończyła 30 lat.